چرا گرانی‌های افسارگسیخته دیگر رسانه ای نمی‌شود ؟ / روح الامینی : مسئولان بهتر است خودشان را امر به معروف و نهی از منکر کنند نه مردم را / طائب : اگر در مذاکرات حق ما را با صحبت ندهند ، ان را با قدرت می‌گیریم

۱۴۰۰/۰۹/۰۴ ۱۵:۱۷:۱۶

در بسته خبری امروز « تابناک » تیتر هایی مانند : رضایت روزنامه کیهان از عملکرد دولت رییسی در 100 روز نخست ! / برخی مسئولان از سر شکم سیری به اتفاقات جامعه می‌نگرند / اقدام توهین امیز فدراسیون فوتبال اردن علیه تیم ملی بانوان ایران و ... را می‌خوانید .بسته ویژه خبری « تابناک » هر روز سعی دارد با انتخاب تیترهایی ، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند , در این بسته خبری ، نگاهی به اخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه ان به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت , رییس سازمان بسیج : 982 گردان سایبری شهرستانی و 2500 گردان سایبری حوزه محور راه اندازی شده سردار سلیمانی اضافه کرد : بسیجیان در فضای مجازی نیز حضوری فعال دارند ، به نحوی که تاکنون 982 گردان سایبری شهرستانی و دو هزار و 500 گردان سایبری حوزه محور راه اندازی شده است ؛ علاوه بر این در « جهاد تبیین » نیز نیروهای بسیجی در فضای مجازی نقش افرینی می‌کنند ، به نحوی که بیش از چهار میلیون در « شبکه ثامن » عضو هستند .

« دی ان ای » از خانواده غلامرضا منصوری و دخترخوانده وی اخذ شد وکیل خانواده منصوری گفت : چون پرونده شاکی ندارد ، فعلا رسیدگی متوقف شده است و اگر ثابت شد که ورثه دختر اقای منصوری نیست ، خواهر و برادر غلامرضا منصوری اولیای دم خواهند شد و قضیه را پیگیری خواهند کرد , وکیل خانواده منصوری از اخذ dna از خانواده غلامرضا منصوری و دخترخوانده وی خبر داد , سید محمود علیزاده طباطبایی در خصوص اخرین وضعیت پرونده قاضی منصوری ، اظهار کرد : جلسه رسیدگی به دادخواست نفی نسب برگزار شد و دادگاه تصمیم گرفت که از همسر ، خواهر و برادر قاضی منصوری و دخترخوانده dna گرفته شود .

منتظریم تا مشخص شود ، ورثه دختر واقعی اقای منصوری هست یا خیر , وی افزود : چون پرونده شاکی ندارد ، فعلا رسیدگی متوقف شده است و اگر ثابت شد که ورثه دختر اقای منصوری نیست ، خواهر و برادر غلامرضا منصوری اولیای دم خواهند شد و قضیه را پیگیری خواهند کرد , علیزاده طباطبایی در خصوص شایعه همراهی یک خانم با قاضی منصوری نیز گفت : اولیای دم باید مشخص شوند تا از خانمی که همراه قاضی منصوری بوده نیز شکایت کنند .

پلیس : ممنوعیت تردد شبانه دیگر تاثیر ندارد ، راه فرار ان را پیدا کرده اند سردار محمدحسین حمیدی ، رییس پلیس راهور تهران درباره طرح ممنوعیت تردد شبانه نیز گفت : اصالت طرح ممنوعیت تردد شبانه به دوره شیوع و پیک کرونا برمی‌گردد ، دروهمی‌های خانوادگی و تراکم جمعیت در حمل و نقل عمومی بیشترین سرایت کرونا را داشت لذا کارشناسان حوزه بهداشت و درمان طرح مذکور را پیشنهاد داده و این طرح نیز در ستاد ملی مقابله با کرونا تصویب شد ، اکنون محدودیت شبانه در حوزه ترافیک اسیب ایجاد کرده و مردم نیز از این طرح ناراضی هستند ؛ اما ما منتظریم دوستان در شبکه بهداشت و درمان درباره تاثیر این محدودیت بر سرایت کرونا اظهار نظر شفافی داشته باشند و این موضوع در ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیم‌گیری شود , این مقام انتظامی با بیان اینکه طرح ممنوعیت تردد شبانه دیگر تاثیرگذار نیست ، گفت : این طرح اثر خودش را در مقطعی گذاشت ، اکنون ترددهای شبانه خیلی کم نشده ، راه فرار ان را پیدا کردند ، مجوزهایی اخذ شده ، خیلی‌ها به راحتی 10 شب به بعد تردد می‌کنند همچنین نواقصی نیز در سیستم‌ها و سامانه‌ها وجود دارد و تردد شبانه در مقطعی از جغرافیای تهران کنترل می‌شود , قوه قضاییه : فروش کیلویی موبایل ، تبلت و لپ تاپ متوقف شد مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام کرد : روز پنجشنبه نشست تخصصی بررسی وضعیت و مشکلات فرایند مبارزه با قاچاق کالا و مسائل مربوط به اموال تملیکی با حضور رییس دستگاه قضا و مسئولان ذیربط برگزار شد .

در بخشی از این نشست ، عباس پوریانی « حاکم شرع » سازمان جمع اوری و فروش اموال تملیکی ، از یک اتفاق عجیب در امور اداری این سازمان خبر داد , به گفته پوریانی ، واحد تحویل‌گیری در اموال تملیکی به کیلو است و حتی تلفن همراه هم کیلویی تحویل داده می‌شود , پوریانی گفت : وقتی کالایی به اموال تملیکی تحویل داده می‌شود ، واحد تحویل‌گیری به کیلو است ، مثلا 100 کیلو موبایل تحویل گرفتیم .

48 ساعت بعد و در اولین روز کاری پس از جلسه مذکور ، حاکم شرع اموال تملیکی ، دستور توقف فروش کیلویی کالاهایی مانند تلفن همراه را صادر کرد , در نامه ای که منتشر شده است ، پوریانی با صدور دستوری ، درخواست فروش 83 کیلوگرم تلفن همراه را ملغی کرده و به منظور جلوگیری از هرگونه سوء استفاده ، درخواست مورد اشاره را جهت اصلاح رویه و رفع نواقص اعاده می‌کند , در این دستور مقام قضایی ، تاکید شده است ، " برای مواردی نظیر تلفن همراه ، تبلت ، لپ تاپ و .

,,، نوع ، مدل ، سریال و نیز تعداد انها باید بصورت واضح مشخص شود ”.

بدین ترتیب ، با ورود دستگاه قضایی ، فروش کیلویی و غیرحرفه ای کالایی مانند تلفن همراه که هر دستگاه ان با توجه به مشخصات و ویژگی هایش ، ارزش مالی جداگانه ای دارد ، در سازمان جمع اوری و فروش اموال تملیکی متوقف شد , اقدام توهین امیز فدراسیون فوتبال اردن علیه تیم ملی بانوان ایران فدراسیون فوتبال اردن بعد از شکست تیم ملی فوتبال بانوان این کشور برابر تیم ملی بانوان ایران تحقیق درباره جنیست بازیکن ایرانی را خواستار شده است , به گزارش rumonline، تیم ملی فوتبال بانوان اردن در مقدماتی جام ملت‌های اسیا به مصاف ایران رفت که این بازی بعد از تساوی در وقت‌های اصلی و اضافی به ضربات پنالتی کشیده شد که در ان ایران با نتیجه 4 بر 2 به پیروزی دست پیدا کرد تا جواز حضور در جام ملت‌های اسیا را کسب کند .

اکنون خبر رسیده که فدراسیون فوتبال اردن در نامه ای به کنفدراسیون فوتبال اسیا ، تحقیق درباره جنسیت حداقل یکی از بازیکنان ایرانی را خواستار شده است , شاهزاده علی بن حسین رییس فدراسیون فوتبال اردن در توییتی در این باره نوشت : « کنفدراسیون فوتبال اسیا باید در این زمینه تحقیق و تفحص کند , ما از کمیته پزشکان مستقل afc می‌خواهیم که تحقیق شفاف و واضحی درباره این بازیکن ایران و دیگر بازیکنان این تیم داشته باشد ؛ به ویژه اینکه تیم ملی فوتبال بانوان ایران سابقه چنین رفتارهای را دارد ».

کیهان : اگر رییسی رییس جمهور نبود ، در حمله سایبری به پمپ بنزین‌ها ، مملکت دچار فاجعه و بلوا می‌شد کیهان نوشت : اگر رییسی رییس جمهور نبود ، هرگز در 100 روز 9 سفر استانی انجام نمی‌شد و محرومین خوزستانی و سیستانی و خراسان جنوبی نمی‌توانستند بی واسطه گلایه‌ها و درددل هایشان را با رییس جمهور در میان بگذارند , اگر مدیریت پشت میزنشینی در این دولت استمرار داشت ، به احتمال قوی در ماجرای حمله سایبری سه هفته پیش به سامانه سوخت ، کشور دچار فاجعه و بلوایی می‌شد که نتایجش نامعلوم بود , در حالی که مدیریت میدانی دولت سیزدهم سبب شد این حمله در همان ساعات اولیه از دستیابی به اهدافش ناکام مانده و جریان سوخت‌رسانی پس از مدت کوتاهی به روند عادی‌اش بازگردد .

در این حادثه هم نقش رییسی و مدیریت میدانی او همچون حضور سرزده در وزارت نفت و مشاهده از نزدیک مدیریت امور و نیز حضور بی واسطه در یکی از جایگاه‌های سوخت تهران و گفتگو با مردم تاثیر بسزایی در ارامش بخشی به جامعه داشت و افکار عمومی دیدند ، مسئول ارشد مملکت چقدر ساده و بی ریا در میانشان می‌اید و دغدغه رفع مشکل را دارد , واکنش نوروزی ، نایب رییس کمیسیون قضایی مجلس به برگزاری دادگاه ابان در انگلیس دیده‌بان ایران : نماینده رباط کریم در مجلس یازدهم گفت : یکی از ان هایی که به مردم شلیک کرد من بودم ، ما کشتیم , حالا چه کسی می‌خواهد ما را محاکمه کند ؟! طرف امده بانک را اتش زده است و ما هم او را کشتیم .

چه کسی را می‌خواهید محاکمه کنید ؟ حسن نوروزی ، نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس یازدهم اظهاراتی را مطرح کرده است که مشروح ان را در ادامه می‌خوانید , * اقای نوروزی ! این روز‌ها در انگلیس دادگاهی برای اعتراضات ابا ن ماه 98 در حال برگزاری است ، ایا بهتر نبود در ایران هم چنین دادگاهی برگزار می‌شد ؟ یعنی چی ؟ دادگاه چی برگزار شود ؟ * دادگاهی در خصوص بی تدبیری‌های صورت گرفته و کشته شده‌های ابان 98 بعد در این دادگاه کشته شده‌ها را باید محکوم کنند یا قاتلین را ؟ * قطعا منظور محاکمه قاتلین و بی تدبیری‌های مسئولان است ؛ کسانی که به مردم شلیک کردند , یکی از ان هایی که به مردم شلیک کرد من بودم ، ما کشتیم .

حالا چه کسی می‌خواهد ما را محاکمه کند ؟! طرف امده بانک را اتش زده است و ما هم او را کشتیم , چه کسی را می‌خواهید محاکمه کنید ؟ هر چند ذکر این مطلب ضروری است که نوروزی در پایان صحبت هایشان عنوان کردند که « شوخی کردم » و بعد تماس را قطع می‌کند , طائب : اگر در مذاکرات حق ما را با صحبت ندهند ، ان را با قدرت می‌گیریم رییس شورای قرارگاه راهبردی عمار تصریح کرد : مذاکره کنندگان باید به طرفین مذاکرات گوشزد کنند که اگر در مذاکره حق ما را ندهند ما این قدرت را داریم که با زبان زور حق مان را بگیریم و در ان صورت برای انها خیلی گران تمام می‌شود .

حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی طائب در گفت وگو با ایسنا با تاکید بر اهمیت اقتدار موشکی کشور و تاثیر ان در مذاکرات بین‌المللی گفت : حتی مذاکره کنندگان قبلی نیز در مذاکرات خود با کشورهای دیگر به نقاطی می‌رسیدند که اگر قدرت موشکی ایجاد شده توسط سردار طهرانی مقدم‌ها نبود ، به همان اندازه هم به انها چیزی نمی‌دادند , وی با بیان اینکه « ظالم زیانی جز زور نمی‌فهمد چون در ذات ظالم زور است »، اظهار کرد : مذاکره کنندگان ما الان باید خط قدرت را حفظ کنند یعنی در مذاکرات به دشمن تفهیم کنند که اگر حق ما را به صحبت و عدالت ندهند ، حق را با قدرت از او خواهیم گرفت , باید شرکت کنندگان در جلسات مذاکره این موضوع را بدانند ؛ امروز امریکایی‌ها این را فهمیدند ، چون وقتی با زور به میدان امد تا نفت نفت کش ما را بدزدد ، ما با زور نفت را از ان‌ها پس گرفتیم .

رییس شورای قرارگاه راهبردی عمار تاکید کرد : مذاکره کنندگان باید به طرفین مذاکرات گوشزد کنند که اگر در مذاکره حق ما را ندهند ما این قدرت را داریم که با زبان زور حق مان را بگیریم و در ان صورت برای انها خیلی گران تمام می‌شود , نماینده مجلس : برخی مسئولان از سر شکم سیری به اتفاقات جامعه می‌نگرند / چرا گرانی‌های افسارگسیخته دیگر رسانه ای نمی‌شود ؟ نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت : برخی مسئولین از سر شکم سیری اتفاقات را نگریسته و لذا کم کاری و شرمساری عاید مردم نموده‌اند , روح الله حضرت پور در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز ( یکشنبه ) مجلس شورای اسلامی ، بیان کرد : فریاد برمی‌اورم باید به مردم برگردیم ، طبق خواست‌ها و انتظارات مردم عمل کنیم ، متاسفانه بسیاری از مواضع ، رفتارها ، اعمال و تصمیماتمان با اراده مردم متغایر و حتی متضاد شده است .

وی افزود : برخی از مسئولین از سر شکم سیری اتفاقات را نگریسته و لذا کم کاری و شرمساری عاید مردم نموده‌اند , باید از این ملت عذرخواهی کنیم ، دیگر ارا و نظرات مردم در کشور به طور واقعی شنیده نمی‌شود , این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان کرد : مردم از افزایش روزافزن تنش‌ها در روابط با جهان ناراحت هستند ، یک عقیده و تفکر همیشه تبلیغ و ترویج می‌شود که هر کسی هم که خلاف ان را بگوید مورد بی احترامی و هجمه قرار گرفته و به طور طبیعی این وضع مردم را خشمگین ساخته است .

حتی مراجع عالیقدر هم وقتی حرف مردم را می‌زنند مورد هجمه قرار می‌گیرند , مردم می‌خواهند از حق زندگی بهره برده و عدالت را تجربه کنند , حضرت پور با طرح اعتقاد که « گویا خیلی از استانداردهای سیاسی کشور عوض شده است » این سوالات را مطرح کرد : چرا صداوسیما از دلار 28 هزار تومانی حرفی به میان نیاورد ؟ نمی‌دانم چرا گرانی‌های افسارگسیخته دیگر رسانه ای نمی‌شود ؟ نمی‌دانم چرا دیگر بورس دغدغه ملی نیست ؟ چه شد که دامادسالاری و خویشاوندسالاری که تقبیح می‌شد باز توسط تقبیح گرایان احیا شده است .

وی افزود : مذاکره با جهان که از نگاه برخی امری ضد ملی بود ، حالا با جدیت دنبال می‌شود , باز هم خداراشکر ما هم راضی هستیم , هر کسی می‌تواند مشکلات را حل کند ما هم در کنار او هستیم ، البته دیگر هیچ یک از این سوال و جواب‌ها برای این ملت رنج کشیده ارزشی ندارد .

اگر می‌توانید در عمل به داد مردم برسید ، وگرنه تحولات اساسی در سیستم کشورداری را اغاز کنید , نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی امار مهاجرت را فاجعه دانست و اظهار کرد : چه کرده‌ایم که مردم سرمایه‌های خود را صرف خرید خانه و ملک در سایر کشورها می‌کنند ؟ نماینده مجلس : ما مسئولان بهتر است بیشتر خودمان را امر به معروف و نهی از منکر کنیم تا مردم را عبدالحسین روح الامینی در جلسه علنی امروز ( یکشنبه ) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به مسئولان اجرایی کشور اظهار داشت : بهتر است ما مسئولان در شرایط کنونی کشور در رفتار و گفتار ، دقت دوچندانی داشته باشیم و بیشتر خودمان را امر به معروف و نهی از منکر کنیم تا مردم را , نماینده مردم تهران در مجلس گفت : بهتر است به جای نمک به زخم مردم پاشیدن از طریق حرف‌ها ، با انها همدردی کنیم و بهتر است تریبون‌های مهمی مثل نماز جمعه و رسانه ملی ، پناهگاه مردم و محل وحدت مردم و مسئولان باشد .

ما وکیل ملت هستیم و همه مسئولان قوا در یک کشتی نشسته‌ایم و بی شک افراط و تفریط در ارتباط دولت و مجلس شایسته نیست , وی افزود : نه رای همگانی به همه کابینه و نه رد دوفوریت لایحه درخواستی امروز دولت ، هیچ یک طبیعی نیست , دولت باید شرایط حمایتی احاد نظام از دولت را ارج بنهد و از ان استفاده کند .

روح الامینی در پایان با بیان اینکه شایسته سالاری از نسبت‌های نسبی و سببی متفاوت است ، گفت : بی شک توجه به شایستگی افراد با نسبت‌های سببی ، نسبی ، باندی و گروهی تفاوت دارد و باید جوانان انقلابی را امیدوار کرد و به انقلابیون در جای جای کشور بیشتر باید ارج و قرب نهاد و نگذاریم ، انها به گوشه بی تفاوتی بروند , به مردم بازگشت کنیم و شرایط بهتری برای مردم رقم بزنیم , رضایت روزنامه کیهان از عملکرد دولت رییسی در 100 روز نخست ! روزنامه کیهان با تیتر « توجه ویژه به معیشت مردم در 100 روز نخست دولت سیزدهم » از عملکرد دولت رییسی در 100 روز نخست تلویحا حمایت کرد ! دولت 18 میلیارد دلار ارز نیاز دارد مسعود میرکاظمی رییس سازمان برنامه و بودجه در جلسه علنی امروز ( یکشنبه ، 23 ابان ) مجلس شورای اسلامی در جریان تقاضای بررسی این لایحه گفت : « خشکسالی باعث شد میزان برداشت کالا‌های اساسی مثل گندم و دانه‌های روغنی و همچنین نهاده‌های دامی مانند جو ، ذرت و .

,, به شدت کاهش یابد .

» او با بیان اینکه نیاز به واردات بیشتری نسبت به انچه در بودجه امده بود داریم ، عنوان کرد : " قرار بود 11,5 میلیون تن گندم از داخل خریداری شود ، اما از این میزان تنها 4 میلیون و 600 هزار تن تامین شد و لازم است 8 میلیون تن دیگر وارد شود تا در پایان سال با ذخیره احتیاطی به سال 1401 منتقل شویم ," رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به افزایش قیمت جهانی در این محصولات و کسری مضاعف در این حوزه ، به برخی از این افزایش قیمت‌ها اشاره و عنوان کرد : « دانه‌های روغنی در سال 99، 432 دلار در تن بود که در سال جاری به 697 دلار در تن رسیده است ، همچنین قیمت کنجاله از 371 دلار در تن به 535 دلار رسیده ، همچنین روغن خام از 746 دلار در تن به 1450 دلار و قیمت ذرت از 220 دلار در تن به 350 دلار ، قیمت جو از 217 دلار در تن به 330 دلار و نیز قیمت گندم از 206 دلار در تن به 340 دلار در تن رسیده است .

» میرکاظمی با اشاره به براوردی که برای وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی ، بهداشت و صمت صورت گرفته بود ، نیاز به 18 میلیارد دلار داریم ، اظهار کرد : « اگر بخواهیم ماموریتی که در بودجه به میزان 8 میلیارد دلار دیده شده را انجام دهیم ، به حدود 18 میلیارد دلار ارز نیاز داریم که برای دولت امکان‌پذیر نبوده است ,» رییس سازمان برنامه و بودجه در ادامه با اشاره به پیشنهاد دولت برای حل این مشکل گفت : " ما از مجلس اجازه می‌خواهیم میزان یارانه از حالتی که در حال حاضر به ان واقف هستید و بی اثر است به گونه ای باشد که مستقیم به مردم پرداخت شود ، چرا که با مشاهده قیمت کالا‌ها متوجه می‌شویم ، کالا هایی که ارز ترجیحی دریافت کرده‌اند ، مثل لبنیات ، مرغ و تخم مرغ در مهر ماه امسال نسبت به سال گذشته بیش از 150 درصد رشد داشته است یعنی اثربخشی این موضوع در زندگی مردم دیده نشده و کمرنگ تر نیز شده است ," علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت شد در نشست امروز هیات دولت ، علی بهادری جهرمی سخنگو و رییس شورای اطلاع‌رسانی دولت شد .

وی پیش از این ریاست مرکز وکلا و کارشناسان قوه قضاییه را بر عهده داشته است , در نشست امروز هیات دولت ، علی بهادری جهرمی سخنگو و رییس شورای اطلاع‌رسانی دولت شد , وی دانش اموخته حقوق دانشگاه تهران ، عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس است که پیش از این ریاست مرکز وکلا و کارشناسان قوه قضاییه را بر عهده داشته است .

یازده چهره سرشناسی که از شورای عالی انقلاب فرهنگی رفتند ؛ از عارف تا ولایتی بر اساس حکم امروز رهبر انقلاب ماموریت محمدرضا عارف ، رضا داوری اردکانی ، حجت‌الاسلام سید علیرضا صدرحسینی ، محمد علی کی نژاد ، مهدی گلشنی ، علی اکبر ولایتی ، حجت‌الاسلام محسن قمی ، حسین کچویان ، عبدالله جاسبی ، عزت الله ضرغامی و محمد محمدیان در شورای عالی انقلاب فرهنگی به پایان رسید , حضرت ایت الله خامنه‌ای در حکمی با انتصاب اعضاء شورای عالی انقلاب فرهنگی برای یک دوره جدید و چهار ساله ، ضمن تشکر از زحمات اعضای سابق بویژه دانشمندان و اساتیدی که در دوره جدید حضور نخواهند داشت ، شاکله و ارایش عمومی فرهنگ بر اساس نظم و محتوای انقلابی را یگانه وسیله مصون‌سازی در برابر هجوم فرهنگی و رسانه ای بیگانگان دانستند , طبق حکم صادره از سوی رهبر انقلاب علاوه بر روسای قوا و شخصیت‌های حقوقی این شورا برخی از چهره‌های جدید جایگزین برخی از چهره‌های سرشناس حقیقی این شورا شدند .

بر این اساس ماموریت محمدرضا عارف ، رضا داوری اردکانی ، حجت‌الاسلام سید علیرضا صدرحسینی ، محمد علی کی نژاد ، مهدی گلشنی ، علی اکبر ولایتی ، حجت‌الاسلام محسن قمی ، حسین کچویان ، عبدالله جاسبی ، عزت الله ضرغامی و محمد محمدیان در شورای عالی انقلاب فرهنگی به پایان رسید و ایمان افتخاری ، امیرحسین بانکی پور فرد ، عادل پیغامی ، حسین ساعی ، ابراهیم سوزنچی ، مرتضی میرباقری و احمد واعظی به عنوان چهره‌های جدید جایگزین انها شدند ,.
کرونا تهران خراسان جنوبی انگلیس ایران تابناک دولت رییسی فدراسیون فوتبال اردن تیم ملی بانوان ایران بسیجیان شبکه ثامن ستاد ملی مقابله با کرونا قوه قضاییه مرکز رسانه قوه قضاییه دستگاه قضایی ایرانی rumonline تیم ملی فوتبال بانوان اردن ایران کنفدراسیون فوتبال اسیا کمیته پزشکان مستقل afc تیم ملی فوتبال بانوان ایران کیهان خوزستانی دولت سیزدهم وزارت نفت مجلس یازدهم ایسنا امریکایی مجلس مجلس شورای اسلامی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی صداوسیما بورس وزارتخانه های جهاد کشاورزی بهداشت و صمت دانشگاه تهران هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس شورای عالی انقلاب فرهنگی روح الامینی طائب سردار سلیمانی غلامرضا منصوری منصوری اقای منصوری سید محمود علیزاده طباطبایی قاضی منصوری نسب علیزاده طباطبایی سردار محمدحسین حمیدی عباس پوریانی پوریانی شاهزاده علی بن حسین کیهان رییسی سیستانی نوروزی حسن نوروزی اقای نوروزی حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب سردار طهرانی مقدم روح الله حضرت پور حضرت پور عبدالحسین روح الامینی مسعود میرکاظمی میرکاظمی علی بهادری جهرمی عارف ولایتی رهبر انقلاب محمدرضا عارف رضا داوری اردکانی حجت الاسلام سید علیرضا صدرحسینی محمد علی کی نژاد مهدی گلشنی علی اکبر ولایتی حجت الاسلام محسن قمی حسین کچویان عبدالله جاسبی عزت الله ضرغامی محمد محمدیان حضرت ایت الله خامنه ای ایمان افتخاری امیرحسین بانکی پور فرد عادل پیغامی حسین ساعی ابراهیم سوزنچی مرتضی میرباقری احمد واعظی رییس سازمان بسیج رییس پلیس راهور تهران رییس دستگاه قضا و مسئولان ذیربط حاکم شرع سازمان جمع اوری و فروش اموال تملیکی رییس فدراسیون فوتبال اردن رییس جمهور نایب رییس کمیسیون قضایی مجلس نماینده رباط کریم نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس یازدهم رییس شورای قرارگاه راهبردی عمار نماینده مردم ارومیه نماینده مردم تهران رییس سازمان برنامه و بودجه سخنگوی دولت سخنگو و رییس شورای اطلاع رسانی دولت ریاست مرکز وکلا و کارشناسان قوه قضاییه جام ملت های اسیا