باید انقلاب « خانه‌سازی » راه اندازی کنیم / لزوم ابادانی و پیشرفت کشور

۱۴۰۰/۰۷/۱۹ ۲۱:۱۹:۳۸


به گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس ، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام امروز با حضور در مسجد محله شهید سلیمانی اهواز ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و یار باوفای او « ابومهدی المهندس »، در سخنرانی کوتاهی اظهار داشت : امیدواریم راه این شهیدان تا ازادی کامل منطقه و جهان اسلام از چنگال همه ظالمین و مستکبرین عالم ادامه پیدا کند , وی با قدردانی از اقای شاهوارپور و حاجتی و گروه‌های جهادی ، تاکید کرد : من دست تمامی کسانی که به مردم محروم خدمت می‌کنند را می‌بوسم , این ایه شریفه که ولو ان اهل القری ٰ امنوا واتقوا لفتحنا علیهم برکات من السماء والارض می‌فرماید هر جا که ایمان و تقوا وارد بشود ، برکات از زمین و اسمان می‌جوشد .

برخی از دوستان در اینجا گفتند که با ورود سپاه به این منطقه انقلاب برای اولین بار وارد شد , پاسداران انقلاب هر جا که بروند با خودشان برکات می‌اورند , نمونه‌اش حاج قاسم سلیمانی بود که در ایران و عراق و لبنان و سوریه برکاتی را با خود اورد .

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود : باید تلاش کنیم که خدمت به مردم را به عنوان اصلی‌ترین هدف انقلاب اسلامی در نظر بگیریم , انقلاب شده برای اسایش مردم و انقلاب شده که ظلم نباشد ، فساد نباشد ، فقر نباشد ، تبعیض نباشد و یک جامعه ارمانی به وجود بیاید , محله‌ها و شهرها و روستاهای ایران ارمانی شکل بگیرند .

رضایی اظهار داشت : هدف انقلاب اسلامی ، ابادانی دنیا و اخرت شهرهای ایران است , ابادانی دنیا و اخرت محلات و مناطق ایران است , انقلاب اسلامی می‌خواهد دنیا و اخرت خانواده‌های ایران را اباد سازد .

باید تلاش کنیم که درد و رنجی در دل مردم نباشد , وی تصریح کرد : انقلاب وارد هر عرصه ای شد ، مشکلات ان را رفع کرد , انقلاب وارد امنیت شد ، امنیت را سامان داد .

وارد دفاع شد ، مرزها را امن کرد , مردم ما زیر سایه ولایت فقیه به نظام جمهوری اسلامی افتخار می‌کنند اما انقلاب وارد اقتصاد و صنعت و کشاورزی نشده است ، وارد شهرسازی ایران نشده است , دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه در قانون اساسی تصریح شده که هیچ خانواده ایرانی نباید بدون مسکن باشد اما امروز متاسفانه 15 میلیون حاشیه‌نشین داریم و لازم است دولت و مجلس و قوه قضاییه برای انها خانه تهیه کنند ، تاکید کرد : باید یک انقلاب خانه‌سازی برای مردم و محرومین راه بیندازیم .

خانه بدون شغل و درامد هم ناقص است , مسکن یک روی سکه است و روی دیگر ، درامد و شغل برای مردم است , رضایی افزود : من از اقایانی که برای شما خانه ساخته‌اند می‌خواهم که برای اشتغال شما برنامه ریزی کنند .

کسب و کارهای خانگی به وجود بیاید و محصولات خانگی در بازار نهایی به فروش برسد , لذا همه اعضای خانواده می‌توانند کار کنند , من از کودکی در کنار پدرم کار می‌کردم .

دبیر مجمع تشخیص مصحلت نظام گفت : امیدوارم ابادانی محله شهید سلیمانی ، در همه امور از سازندگی تا کارافرینی نمونه باشد و من هم به عنوان یک سرباز اسلام از همه شما تشکر می‌کنم , دست به دست هم بدهیم تا ابادانی و پیشرفت ایران را رقم بزنیم , انتهای پیام /341 قالب وردپرس share on facebook share share on twitter tweet share on pinterest share share on linkedin share share on digg share.