نماینده مجلس : واکسن اجباری کرونا برخلاف قانون اساسی است

۱۴۰۰/۰۷/۱۲ ۲۱:۰۷:۰۲


به گزارش دیده‌بان ایران ؛ محمدتقی نقدعلی در جریان جلسه علنی امروز ( دوشنبه ) مجلس و بررسی گزارش کمیسیون عمران در خصوص زلزله سی سخت بیان کرد : حضرت علی (ع) یکی از عیوب مدیریتی حکمرانی را عدم پیش بینی حوادثی می‌داند که قابل پیش بینی از قبل است , در گزارشی که در خصوص زلزله سی سخت ارائه شد 9 مورد به سوء مدیریت و عدم انجام اقدام مناسب برای کاهش الام مردم و ضررهایی که به مردم وارد شده است ، اشاره داشت , وی در ادامه اظهار کرد : اما سوال اصلی این است که چرا چنین گزارش هایی در صحن مجلس قرائت می‌شود ؟ این گزارش‌ها باید درس عبرتی برای اینده باشد تا از وقوع حوادثی مشابه جلوگیری شود .

دولت اقای رییسی باید به این موضوع توجه کند , امروز اگر کسی به اصفهان بیاید برون نشست پل خواجو و سی و سه پل که به دنبال خشکی زاینده رود به وقوع پیوسته است را خواهد دید , اگر اقدام به موقعی صورت نگیرد ممکن است این اثار جهانی دچار حادثه شود .

نباید اجازه داد تا با سوءمدیریت بحرانی جدید افریده شود , نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد : یکی دیگر از مصادیق بحران بحث مدیریت کرونا است , واکسن اجباری با قانون اساسی در تضاد است .

تست پی سی ار اجباری چه معنایی دارد ؟ هر فرد از جامعه باید برای رفتن به هر بخش 400 هزار تومان پرداخت کند تا این تست را انجام دهد , مدیریت بحران این نیست که اکنون اتفاق افتاده است , وی افزود : اقای عین اللهی اگر امروز گزارش زلزله سی سخت را به دولت می‌دهیم در قضیه کرونا هم مدیریت شما محل اشکال است .

واکسن اجباری توجیهی ندارد , نباید اجازه داد تا با سوء مدیریت‌ها بحرانی جدید افرید و گزارش جدید نوشت , نقدعلی در پایان بیان کرد : مسئله اب اصفهان امروز به مراتب بحرانی تر از خوزستان می‌باشد اما گوش شنوایی وجود ندارد .

اجازه ندهید با بحرانی جدید و تخریب اثار تاریخی بی ابرویی در سطح بین‌المللی رقم بخورد ,/ ایسنا کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام.