سکانس هایی از فیلم دو لکه ابر

۱۴۰۰/۰۹/۰۴ ۱۴:۴۵:۳۳

فیلم سینمایی دو لکه ابر به کارگردانی مهرشاد کارخانی و نویسندگی مهرشاد کارخانی ، مجید رحیمیان و حمید غلامی محصول سال 1394 است . پسری که به دنبال دختری گم شده می‌گردد ، با دختری که از زندان ازاد شده و خانواده‌اش او را پس می‌زنند ، هم مسیر می‌شود ... . امید علومی ، نیوشا مدبر ، نیما رییسی ، شهین تسلیمی ، افشین سنگ چاپ و اشا محرابی در این فیلم مقابل دوربین علی اظهری بازی کردند . ستار اورکی موسیقی متن این فیلم را ساخت و سارا اهنی این اثر را تدوین کرد . سکانس هایی از این فیلم سینمایی را در تابناک تماشا می‌کنید .کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کیفیت 480 کیفیت 284 فیلم سینمایی دو لکه ابر به کارگردانی مهرشاد کارخانی و نویسندگی مهرشاد کارخانی ، مجید رحیمیان و حمید غلامی محصول سال 1394 است , پسری که به دنبال دختری گم شده می‌گردد ، با دختری که از زندان ازاد شده و خانواده‌اش او را پس می‌زنند ، هم مسیر می‌شود ,.

, , امید علومی ، نیوشا مدبر ، نیما رییسی ، شهین تسلیمی ، افشین سنگ چاپ و اشا محرابی در این فیلم مقابل دوربین علی اظهری بازی کردند .

ستار اورکی موسیقی متن این فیلم را ساخت و سارا اهنی این اثر را تدوین کرد , سکانس هایی از این فیلم سینمایی را در تابناک تماشا می‌کنید ,.