واکنش رامبد جوان به انتقادهای روزهای اخیر

۱۴۰۰/۰۸/۱۹ ۱۶:۳۷:۰۸


ایران بانو دات کام اخبار فرهنگی - واکنش رامبد جوان به انتقادهای روزهای اخیر در پی انتقاد برخی از مخاطبان به بخشی از اجرای کمدی رامبد جوان که در انتهای برنامه « بعضیا » اتفاق افتاد ، این بازیگر توضیحاتی را ارائه داد , به گزارش ایسنا ، شامگاه یکشنبه - 15 دی ماه - رامبد جوان به تاک شوی شبکه سه امد و با درخواست علی ضیاء در برنامه زنده مواجه شد که از او خواست ، در حالی که تنها چهار دقیقه به پایان برنامه باقی مانده ، یک استنداپ کمدی زنده اجرا کند ! جوان که شگفت زده شده بود ، گفت : « علی جان کار خیلی سختی است ، باید از قبل طراحی‌اش می‌کردم » و زمانی که ضیاء از قاب دوربین‌ها خارج شد ، جوان تازه ماجرا را جدی گرفت و وسط استودیو امد , او با وجود اینکه امادگی نداشت و غافلگیر شده بود ، روایت کوتاهی از فرد زابلی که سگی به نام زنبور داشته و شب‌ها از مزرعه پنبه که گرازها به ان حمله می‌کردند مراقبت می‌کرده ، تعریف کرد .

این اجرا ، در روز بعد با انتقاد برخی از مردم منطقه سیستان و همچنین نماینده مردم زاهدان منجر شد و شهریاری ، نماینده مردم زاهدان در مجلس نسبت به اقدام شبکه سه اخطار داد و خواست که مسئولین این شبکه ، از مردم سیستان عذرخواهی کنند , لاریجانی ، رییس مجلس شورای اسلامی هم اظهار کرد : در مورد اقدام صداوسیما اقای سرافراز باید این موضوع را پیگیری کنند , اما در پی برخی اعتراض‌ها به این اقدام رامبد جوان ، کارگردان و بازیگر کشورمان در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام توضیحاتی را ارائه داد .

در مطلب رامبد جوان امده است : « همتون می‌دونین که من هیچوقت در طول 23 سال کار کردنم برای شاد کردن و خندوندن مردم ، هیچ قوم و صنف و جناحی رو مسخره نکردم و باز همتون می‌دونین که چقدر شاد بودن و خندیدنتون برام مهمه و برای همین خندوانه رو ساختم , خندوانه ای که در طول 115 قسمتش باعث ازردگی هیچ کس نشد , اگر مردم سیستان بابت خاطره‌ی من که به نظر خودم خیلی ساده و دوست داشتنی بود ( خاطره‌ام ) ناراحت و دلگیر شدن از تک تکشون عذر می‌خوام .

بابتش حتی می‌تونم در جای بزرگتر از اینجا هم اعلام کنم که همه رو دوست دارم و قصد تمسخر هیچ کس رو ندارم چه برسه به یه قوم باارزش از اقوام باارزش مملکتم که بهش می‌بالم , ولی رفقای غیور و دلگیرمن تا حدود 24 ساعت قبل همه با هم دوست بودیم و من از مهرتون لبریز ، چطور می‌شه که ناگهان بابت یک شوخی که فقط یک روایت بود و نه هیچ چیز طراحی شده ، همتون این همه خشمگین می‌شین و من تبدیل می‌شم به دشمن سیستان و سیستانی ، تبدیل می‌شم به دشمن فرهنگ ، تبدیل می‌شم به دشمن فقر و زجر و غیرت و استواری و خشکسالی ملتی که برای همه واضح و اشکار که چه بودن و چه هستن ,؟؟؟ واقعا این همه حس توهین از من ؟؟؟ این همه حس تمسخر از من ؟؟؟ یا شما منو نمی‌شناسین یا من شما رو تا به حال نشناختم که این همه بی مهری و متاسفانه این همه بی ادبی رو باور ندارم .

,, که با فحش‌ها و ناسزاهایی مواجه شدم که لحظه ای تصور کردم دشمن سر سخت ایران و ایرانی هستم .

من شمایی که عشق و مهر و ادب سالیانم رو به باد فحش و ناسزا و قضاوت‌های بی اساس گرفتین می‌بخشم , از شمایی هم که از شوخی لحظه ای من ازرده شدین عذرخواهی می‌کنم , یادمون باشه ما هموطنیم و خواهر و برادر .

در یک خانواده مطمئن‌ترین چیز عشق و مهر و بخششه , باز هم دوستتون دارم , و خواهش می‌کنم به این بی مهری و متاسفانه بی حرمتی پایان بدین .

مخلص رامبد جوان » اخبار فرهنگی - ایسنا گرد اوری مطالب : iranbanou,com.