وزیر کشور در یاسوج : سرمایه منابع طبیعی است نه نفت که در تهران می‌فروشند !

۱۴۰۰/۰۷/۱۰ ۰۹:۱۱:۲۴


بویرنیوز – وحیدی ؛ وزیر کشور در یاسوج و مراسم معارفه استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد گفت : خدا کند که ما جزء زمینه سازان ظهور امام زمان ( عج ) باشیم , ان وقت سلام‌های ما سلام‌های واقعی است , انقلاب ما ، انقلابی برای ظهور .

انقلاب ما ، انقلاب سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی و حتی به یک مفهوم فرهنگی نیست , بلکه انقلاب ما یک انقلاب جهانی وبرای ظهور است , هر گفت و شنودی که بود اگر در این مسیر بود ، گواری همه ، اگر نبود وای به حال همه ماها .

همه چیز باید رنگ ببازد ، برای اینکه انقلاب رنگ بگیرد , تا انی شود که امام زمان راضی باشد , اگر این عمل که می‌کنیم مورد رضایت امام زمان ( عج ) باشد ، کارمان درست است .

در غیر این صورت باید خودمان را اصلاح کنیم , خوش به حال ان عزیزی که وقتی می‌اید , برای خدا و مردم باشد و ان عزیزی که می‌اید با این نوع نگاه باشند .

وزیر کشور در ادامه گفت : خوشحالم که همه از ایشان [ اقای کلانتری استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد ] تعریف و تمجید کردند و همه از رفتنش ناراحت هستند , ایشان فرد شایسته هستند و خواهد بود , اقای احمدزاده واجد ویژگی‌های ارزشمند است .

ظرفیت‌های تخصصی خودشان خوب است , اهل این استان و در این استان خدمت کردند و در استانداری قم در معاونت‌های مختلف کار کرده‌اند , در قوه قضاییه در بخش حقوق فرد شناخته شده ای هستند .

هم به مسائل حوزه اجرایی اشنا هستند و هم به مسائل حوزه قضایی , امیدوارم بتوانند همه مسائل استان را پیگیری و برطرف کند , پیگیری مهم و ضروری است .

انچه وظیفه ما است ؛ تلاش بی امان و خسته‌ناپذیر , بقیه با خداوند است , خداوند قولش صادق است .

مهم این است که ما در راه خدا جهاد کنیم خدا راه را نشان می‌دهد , وی گفت : همه مسئول هستیم , نمایندگان مجلس هستند .

فقط دولت مسئول نیست , همه مسئول هستند , همه باید از خودشان در این زمینه سئوال کند .

مسئولیتی به من حقیر سپرده شد که من باید به ان عمل می‌کنم , همه کارها با دولت نیست , دولت مسئول است .

دولت خدمتگزار است و باید با تمام وجود در خدمت مردم باشد , اگر تک تک ما احساس وظیفه نکردیم , دولت نمی‌تواند مشکلی را رفع کند .

مسئولیت اجتماعی وظیفه همه است , همه مسئول هستند , یکی از مشکلاتی که ادم مشاهده می‌کند ، فکر می‌کنند که دولت یک طرف و ملت طرف دیگری است .

دولت وقتی دولت است که بخشی از ملت باشد , ایا برای حل مشکلات فرهنگی و سیاسی فکر کرده‌ایم , فرهنگ کار باید توسعه یابد .

اگر فرهنگ کار ایجاد شود , توسعه ایجاد می‌شود , خیلی از کشورها این منابع زیر زمینی که داریم ، را ندارند اما چون فرهنگ کار را در خودشان ایجاد کرده‌اند سرمایه را می‌افریند .

مهم‌ترین سرمایه ما همین منابع طبیعی و کوه‌ها و جنگل‌های ما است ، نه نفت ، که در تهران می‌فروشند , نفت نخود در‌اش است , ما باید همبستگی‌ها را برای انجام کار حفظ کنیم .

حرف‌های تفرقه انگیز و شائبه انگیز در مسیر ظهور نیست , قدرت ما این عزیزان [ شهدا ] هستند , با این قدرت هر کمبود و نداشته‌های را می‌توان جبران کرد .

حرکتی پایدار خواهد بود که به منبع مردم و مردم هم به منبع الهی وصل باشد , با همه وجود تلاش کردند که ملت را ناامید و نظام را تضعیف کنند , در دوران ریاست جمهوری تبلیغات زیادی کردند که با انتخاب اقای رییسی جنگ خواهد شد و فلان و بهمان می‌شود .

اما سازمان شانگهای در مقابل رییسی رییس جمهور ایران تعظیم کرد , کشور با قدرت می‌تواند مشکلات خودش را برطرف کند , باید به این باور برسیم که بر توان خودمان تکیه کنیم .

و راه را برویم , نباید نگاهمان به دیگران باشد , ما شیعه اباعبدالله الحسین ، ایا باید منتظر باشیم که کفار دست ما را بگیرد .

وزیر کشور به صحبت‌های سید ناصر حسینی پور اشاره کرد و گفت : بله ، ما هیچ بهانه ای برای خدمت کردن به مردم نداریم , همه باید راه بیفتیم , دولت مردمی ، مفهومش این است که همه هستند .

.