ماجرای مدرک 15 ساله « مسعود فیاضی »

۱۴۰۰/۰۸/۱۹ ۱۵:۰۵:۵۸

تصویری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که نشان می‌داد 30 ترم طول کشیده است تا مسعود فیاضی مدرک کارشناسی بگیرد ؛ یعنی از 1373 تا 1388، اما اصل ماجرا چیست ؟به گزارش جهان نیوز به نقل از فارس ، سید ابراهیم رییسی رییس جمهور طی نامه ای خطاب به محمد باقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی ، « مسعود فیاضی » را به عنوان گزینه پیشنهادی خود برای تصدی وزارت اموزش و پرورش معرفی کرد , پس از این نامه و انتشار ان در رسانه‌ها برخی پایگاه‌های خبری و چهره‌های سیاسی ، مخالفت هایی با این گزینه پیشنهادی مطرح کردند , در راستای این مخالفت‌ها تصویری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که نشان می‌داد ، اخذ مدرک کارشناسی فیاضی 30 ترم تحصیلی به طول انجامیده است ؛ یعنی از 1373 تا 1388! اما اصل ماجرا چیست ؟ بر اساس سندی که به دست پایگاه تحلیلی خبری نمایندگان ما رسیده است ، نشان می‌دهد این ادعا صحت ندارد و وی مدرک کارشناسی خود را در سال 1378 دریافت کرده است .

در ادامه اصل مدرک مسعود فیاضی که در سال 78 اخذ شده را مشاهده می‌کنید , در همین رابطه احمد راستینه عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت وگو با فارس گفت : اقای فیاضی تحصیلات دانشگاهی دارد و ان هم در رشته مهندسی عمران که یکی از نیازهای ضروری اموزش و پرورش تامین فضا و تجهیزات مناسب اموزشی و پرورشی است , وی افزود : اقای فیاضی تحصیلات حوزوی هم دارد ، یعنی در علوم اسلامی و انسانی سالها تا درس خارج دارای قوت است ؛ همچنین تجربه اموزشی و پرورشی در مدارس دارد همچنین مدیرکل سازمان پژوهش و برنامه ریزی درسی وزارت اموزش و پرورش بوده است .

نماینده مردم شهرکرد در مجلس گفت : اخذ مدرک کارشناسی گزینه پیشنهادی اموزش و پرورش در سال 78 صورت گرفته و سایر شایعات درباره مدت طولانی اخذ مدرک ایشان فضاسازی‌های رسانه ای بوده و کذب است ,.