انتقاد امام جمعه موقت گچساران از سوءمدیریت دولت / تا کی تحمل و سختی ؟، امیدواریم عمردولت زودتر به پایان برسد

۱۴۰۰/۰۴/۳۰ ۱۲:۳۱:۳۰


حجت‌الاسلام صفایی گفت : ببینید یک کیسه سیمان طی این مدت اخیر چقدر افزایش قیمت داشته است ؟ با این شرایط مردم دیگر باید بروند درکپرها زندگی کنند ، تا کی تحمل و سختی ؟ اقایان مسئول بدانید قیامت و حساب و کتابی درکار است , به گزارش پایگاه خبری تحلیلی افتاب جنوب ، حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی ، امام جمعه موقت گچساران در خطبه‌های نماز عید سعیدقربان این شهرستان ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی گفت : عید سعید قربان را به همه مومنین ومومنات و همه مسلمانان جهان تبریک و تحنیت عرض می‌کنم , وی افزود : پیامبر اکرم (ص) در عید قربان دو قربانی انجام می‌دادند یکی به نیت خود و اهل بیت علیهم السلام و یکی هم به نیت امت خود قربانی می‌کردند ، پس شایسته است ما هم به تبعیت از پیامبر مهربانی در راه خداوند قربانی و گوشت قربانی را نیز بین نیازمندان تقسیم کنیم .

حجت‌الاسلام صفایی ادامه داد : خدای عالم فرمودند ای کسانی که ایمان اورده‌اید اگر از خداوند پروا داشته باشید خداوند نیز برای شما نیروی تشخیص حق از باطل قرار می‌دهد و گناهان شما را می‌زداید و شما را می‌بخشد و می‌امرزد ، چراکه خداوند عالم بخششی بزرگ دارد , امام جمعه موقت گچساران اظهارکرد : امام علی علیه السلام می‌فرمایند که شنیدم پیامبر (ص) در روزعید قربان خطبه می‌خواندند و می‌فرمودند این روز ، روز " ثج و عج " است , ( ثج یعنی خون قربانی هایی که می‌ریزند ) پس نیت هرکه صادق باشد اولین قطره قربانی او کفاره گناهان اوست .

وی افزود : ان کسی که صادقانه و برای خداوند قربانی می‌کند ، و عج هم به معنای روز دعاست ، پیامبر (ص) بازهم فرمودند که از اینجا هیچکس برنمی‌گردد مگر امرزیده شود جز کسی که گناه کبیره دارد و اصرار بر این گناه دارد و قصد ترک انرا هم ندارد , حجت‌الاسلام صفایی گفت : امروز از اعیاد بزرگ اسلامی است و روز قربانی است و اگر نمی‌توانیم چند نفر به طور مشترک قربانی کنند و یاری گر نیازمندان باشیم , امام جمعه موقت گچساران تصریح کرد : متاسفانه کشور ما این سال‌ها هم مبتلا به انواع گرانی‌ها و مشکلات معیشتی است ، این همه سختی و مشکلات اقتصادی به طور لحظه ای صورت می‌گیرد ، هرچند این دولت بی تدبیر در این چند روز باقی مانده از عمرش بازهم چه بلایی می‌خواهد برسر مردم بیاورد ؟، که امیدوارم عمرش زودتر هم به پایان برسد .

وی افزود : مشاهده کنید یک کیسه سیمان طی این مدت اخیر چقدر افزایش قیمت داشته است با این شرایط مردم دیگر باید بروند درکپرها زندگی کنند ، امیدواریم دولت ایت الله رییسی بتواند این مشکلات را مرتفع و جبران کند , حجت‌الاسلام صفایی گفت : تا کی تحمل و سختی ؟ درحالی که دیگر مشکلات هم یکی و دو تا هم نیستند ؟ اقایان مسئول بدانید قیامت و حساب وکتابی درکار است و مدعیان شیعه علی بن ابیطالب نباید اینگونه باشند , انتهای پیام /.