ماجرای دعوای فائزه و برادرش پس از فوت هاشمی

۱۴۰۰/۰۴/۳۰ ۱۱:۳۱:۱۵

به محسن گفتیم که در انتخابات ثبت نام کن و دعا کن که رد صلاحیت شوی .به گزارش جهان نیوز به نقل از مشرق ، فیلمی از فائزه هاشمی در فضای رسانه ای منتشر شده است که در گفتگو با روزنامه شرق درباره کاندیداتوری محسن هاشمی در انتخابات صحبت کرده است , در ادامه بخش‌های مهم ان را می‌خوانید : ** برادرتان از شما نپرسید کاندیدا بشوم یا خیر ؟ نپرسید اما خودم به او گفتم که حتما ثبت نام کن , به خاطر جریاناتی که اتفاق افتاد ، همه معتقد بودیم که رد صلاحیت می‌شود اما گفتیم ثبت نام کن و دعا کن که رد صلاحیت شوی .

زیرا مردم در این دوره رای نمی‌دهند و ضایع نشوی ,( خنده ) پس از ان مناقشه و نامه‌نگاری که باهم درباره مواضع شما درباره ترامپ و امریکا داشتید ، قبل از رسانه ای شدن نامه‌ها با شما تماس گرفت ؟ ( خنده )، خیر تماس نگرفت , خانومش سر به سر ما می‌گذاشت و می‌گفت نامه هایتان را از این به بعد من رد و بدل می‌کنم ، چرا در رسانه‌ها به هم حرف می‌زنید .

خودش تماس نگرفت , ما هر شب خانه بابا و مادرمان هم دیگر را می‌بینیم ، زیرا همه به مادر سر می‌زنیم ولی چیزی نگفت , من نامه را در رسانه‌ها دیدیم که منتشر شده است .

من هم که پاسخ دادم به او چیزی نگفتم و در رسانه‌ها منتشر کردم , همدیگر را هم که دیدیم ، دعوا نکردیم , او خندید و من هم خندیدم .

من چون نامه نوشتم ، ارامش داشتم و اگر نامه را نمی‌نوشتم ، به خاطر حرفهایی که گفته بود ، پوست از کله‌اش می‌کندم , موقعی که بابا فوت کرد ، محسن بدش نمی‌امد که ما را کنترل کند و اختیار خانواده را حتی از لحاظ مسائل سیاسی و حرف‌ها و فعالیت‌های ما بدست بگیرد , یکی دوبار نیز به من گیر داد که چرا همچنین حرفی زدی و می‌خواهی سر همه ما را به باد بدهی که دعوا کردیم .

به او گفتم که بابا کاری به کار من نداشت , تو چرا به خودت اجازه می‌دهی به من بگویی چی بگویم و چی نگویم , همین یکی دوبار بود و ادامه پیدا نکرد .

.