جنجالی‌ترین استوری احمدرضا عابدزاده / قاضی فیلترینگ تلگرام در دورهمی ورزشکاری !

۱۴۰۰/۰۸/۱۹ ۱۱:۱۰:۴۶


778 438 جنجالی‌ترین استوری احمدرضا عابدزاده / قاضی فیلترینگ تلگرام در دورهمی ورزشکاری ! https://static3,rokna,net/thumbnail/yp37rzficbzp/ns2rjzvapq3e7sfsff8os-kvmgwizaa_q-_dxw0rvwm0qukoi27-jv2xp73xc1ugedrye0w8krrrevf2lcb5dzyd4j3wyr7vwxrznkpatech9obf_wzxmmkugum4c60x/%d8%a8%db%8c%da%98%d9%86+%d9%82%d8%a7%d8%b3%d9%85+%d8%b2%d8%a7%d8%af%d9%87+.

jpg بیژن قاسم زاده عامل فیلترینگ تلگرام بود , بیژن قاسم زاده اخیرا در استوری احمدرضا عابدزاده دیده شد , بیژن قاسم زاده قاعدتا باید در زندان باشد .

بیژن قاسم زاده همه مردم را متعجب کرد , بیژن قاسم زاده به عنوان یکی از متهمان اصلی پرونده فساد اکبر طبری معاون سابق قوه قضاییه ( املی لاریجانی ) در دادگاه حضور یافت , به گزارش رکنا ، قایقی قبل احمدرضا عابدزاده ، پیشکسوت فوتبال ، استوری جدیدی منتشر کرد .

در این تصویر " بیژن قاسم زاده " بازپرس سابق دیده می‌شود که قاعدتا الان باید زندان باشد ! وی احتمالا در مرخصی است یا ازاد شده ! ردپای قاسم زاده در فیلتر تلگرام و پرونده تتلو قاسم زاده ، بازپرس سابق دادسرای فرهنگ و رسانه است که دستور فیلتر تلگرام را صادر کرده و در پرونده‌های جنجالی مثل بازداشت تتلو و فرستادن سوشا مکانی به زندان اوین و همچنین محاکمه حمید بقایی حضور داشته ، اکنون به عنوان یکی از متهمان اصلی پرونده فساد اکبر طبری معاون سابق قوه قضاییه ( املی لاریجانی ) در دادگاه حضور یافته و پیش از این با صدور دستور فیلتر تلگرام حاشیه ساز شده بود ، در فصل 96-95 لیگ برتر در مراسم برترین‌های سال فوتبال ایران حاضر شده و حتی با حضور بر روی سن جایزه مرد اخلاق را هم داده بود , قاسم زاده پیشتر و در سال 90 به عنوان رییس کمیته انضباطی فدراسیون کشتی منصوب و مشغول به کار شد و در دوران فعالیتش در این فدراسیون چند بار نامش در رسانه‌ها مطرح شد , محرومیت غلامرضا محمدی به دلیل فحاشی یک سال بعد و در جریان درگیری در فینال لیگ کشتی ازاد ، غلامرضا محمدی را به دلیل فحاشی ، تهدید و ضرب و شتم رییس کمیته داوران با محرومیت یکساله مواجه کرد .

وی در گفتگویی درباره حکم صادره گفت : می‌خواهیم این امپراتوری که بعضی‌ها برای خود درست کرده‌اند و هر کاری که می‌خواهند انجام می‌دهند را از بین ببریم , در طرف مقابل اما اخباری پیرامون ارتباط او با تیم کشتی داماش بابل در لیگ برتر منتشر شد که وی در دفاع از خودش گفته بود : فقط حامی مالی را به سمت بابل هدایت کردم , حتی برای مقابله با ذهنیت‌ها ، از سرمربی خواستم اگر حقی هم از داماش ضایع شد به خاطر من اعتراض نکنند تا شائبه ای پیش نیاید .

جدایی قاسم زاده از فدراسیون کشتی قاسم زاده یک سال بعد و در پی ترفیع جایگاه در قوه قضاییه از فدراسیون کشتی جدا شد و به دادسرای فرهنگ و رسانه رفت و شعبه دوم این دادسرا را برای رسیدگی به جرائم ورزشی به صورت اختصاصی در نظر گرفت و در دفاع از این تصمیم خود از لزوم رصد دقیق جرایم ورزشی و سالم‌سازی فضای ورزش برای حاکمیت اخلاق صحبت کرد , فوتبالی‌ها قاسم زاده را با حکمی که علیه سوشا مکانی صادر کرد می‌شناسند و وی حکم به زندانی شدن گلر وقت پرسپولیس دارد که یکی از جنجالی‌ترین احکام سال‌های اخیر بود , اخبار وبگردی را در اینجا بخوانید : افزایش خشونت علیه زنان با تغییرات اقلیمی ایا این خبر مفید بود ؟ 2 1.