3 جوان قمه به دست جوان تهرانی را فلج کردند / در تهرانسر رخ داد + عکس و فیلم گفتگو

۱۴۰۰/۰۸/۱۹ ۱۱:۰۲:۲۴

حوادث رکنا : اشراری که مرد جوان را در یک درگیری قطع نخاع کرده بودند ، دستگیر شدند .778 438 3 جوان قمه به دست جوان تهرانی را فلج کردند / در تهرانسر رخ داد + عکس و فیلم گفتگو https://static1,rokna,net/thumbnail/b9mutkf3pc29/ns2rjzvapq3e7sfsff8os-kvmgwizaa_q-_dxw0rvwm0qukoi27-jv2xp73xc1ugedrye0w8krrrevf2lcb5dzyd4j3wyr7vwxrznkpateacznm3gfa2nnyby7qyqgoy/%d9%82%d8%b7%d8%b9+%d9%86%d8%ae%d8%a7%d8%b9+%d9%85%d8%b1%d8%af+%d8%ac%d9%88%d8%a7%d9%86+.

jpg حجم ویدیو : 24,13m | مدت زمان ویدیو : 00:03:18 مرد جوان در یک درگیری قطع نخاع شد , مرد جوان پس از قطع نخاع نتوانسته است بهبود پیدا کند .

اشراری که مرد جوان را قطع نخاع کرده بودند بازداشت شدند و به قطع نخاع کردن مرد جوان اعتراف کردند , در ادامه ماجرای قطع نخاع شدن مرد جوان را بخوانید , به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا ، 30 تیرماه امسال گزارش یک فقره درگیری در تهرانسر به ماموران پلیس امنیت پایتخت گزارش شد .

با اعلام این خبر ، تیمی از ماموران پلیس در محل حادثه حاضر شدند و تحقیقات خود را اغاز کردند , تحقیقات میدانی ماموران پلیس امنیت نشان داد 15 مرد شرور با قمه به مرد تهرانی در خیابان اصلی تهرانسر حمله کردند , براثر این درگیری مرد جوان با ضربه‌های قمه قطع نخاع شد .

سرهنگ " پیام کاویانی " رییسی پلیس امنیت عمومی پایتخت پس از دریافت این اطلاعات مهم به ماموران پلیس دستور داد تا عاملان قطع نخاع مرد جوان را شناسایی و دستگیر کنند , بنابرحساسیت موضوع ، ماموران پلیس امنیت با متمرکز کردن همه شاخه‌های تحقیقاتی روی پیداکردن مخفیگاه 3 متهم اصلی پرونده که مرد جوان را در خیابان تهرانسر قطع نخاع کرده بودند ، توانستند انها را کمتر از 4 ماه دستگیر کنند , متهمان دربازجویی‌های پلیس با مشاهده شواهد و مدارک موجود به جرم خود مبنی بر درگیری و قطع نخاع کردن مرد جوان در محله تهرانسر اعتراف و دلیل نزاع را اختلافات خانوادگی عنوان کردند .

گفتگو با مرد جوان که قطع نخاع شد فرد حادثه دیده در پنجاهمین طرح رعد برنامه امروز ماجرای درگیری را اینطور به خبرنگار رکنا ، توضیح داد : حادثه دقیقا شب عید قربان اتفاق افتاد , راهی خانه یکی از بستگان بودم که 15 نفربا 3 ماشین به من حمله کردند , من هیچ اختلافی با متهمان نداشتم .

انها درپاسخ سوال من مبنی براینکه چرا من را مورد ضرب و شتم قرار داید گفتند تو در این حادثه بی گناه بودی , فقط می‌توانم دعا خدا سلامتی من را برگرداند , گفتگو با متهم اصلی پرونده متهم اصلی پرونده که زخم کاری به زندگی فرد حادثه دیده برجای گذاشته است درگفتگو با خبرنگار رکنا ، ادعا کرد : با فرد حادثه دیدم از گذشته اختلافاتی داشتم زیرا او هم با چاقو به خانواده من حمله کرده بود .

برای همین تصمیم گرفتم با حمله ای از او انتقام بگیرم , پلیس با قاطعیت بخورد می‌کند سردار " حسین رحیمی " فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره این درگیری در تهرانسر و قطع نخاع شدن مرد جوان اظهار داشت : پلیس با جنایتکاران با قاطعیت برخورد خواهد کرد , دستگیری 12 متهم متواری دراین پرونده در دستور کار ماموران پلیس امنیت قرار دارد .

بنا به این گزارش با تایید " سردار حسین رحیمی " فرمانده انتظامی تهران بزرگ پرونده متهمان جهت سیرمراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد , اخبار وبگردی را در اینجا بخوانید : افزایش خشونت علیه زنان با تغییرات اقلیمی ایا این خبر مفید بود ؟ 2 0.