اغاز تغییرات در سهمیه بنزین

۱۴۰۰/۰۸/۱۹ ۱۱:۱۲:۳۷


778 438 اغاز تغییرات در سهمیه بنزین https://static3,rokna,net/thumbnail/sl4lq22akfdj/ns2rjzvapq3e7sfsff8os-kvmgwizaa_q-_dxw0rvwm0qukoi27-jv2xp73xc1ugedrye0w8krrrevf2lcb5dzyd4j3wyr7vwxrznkpatech9obf_wzxms2hyv02wpaw/6zcwkd2bwvxz.

jpg مه شو : هرچند مسئولان در دوره اختلال سامانه سوخت اصرار داشتند که تغییری در سهمیه سوخت نخواهیم داشت اما روز گذشته یک مقام صنفی تایید کرد که از سهمیه سوخت وانت بارها 10 لیتر کاسته شده است , رسول فرشباف ، رییس انجمن صنفی رانندگان وانت بار با تایید کاهش سهمیه وانت بارهابه تجارت نیوز گفته است : سهمیه بنزین رانندگان وانت 10 لیتر کم شده اما به به ان‌ها یارانه جداگانه سوخت می‌دهیم , رانندگانی که کارت هوشمند ثبت شده دارند ، یارانه سوخت دریافت می‌کنند .

این مدل یارانه اضافه بر سازمان و کارت اعتباری این رانندگان است , فراورده‌های نفتی دیگر هم اتحادیه در اختیار این رانندگان می‌گذارد و ما یک سالی است که روغن و دیگر فراورده‌های نفتی رانندگان را هم تامین می‌کنیم , اخرین بار ، سهمیه بنزین وانت بارهای تک سوز کم مصرف به 120 لیتر و وانت بارهای پرمصرف به 200 لیتر کاهش یافته بود .

پیش از این ، دومین روز اسفند ماه سال 99 هم برخی از رانندگان وانت بار گفته بودند که سهمیه بنزین شان کم شده است و چند روز بعد ، شرکت پالایش و پخش فرورده‌های نفتی ، خبر کاهش سهمیه وانت بارها را رسما ابلاغ کرد , اما به جز رانندگان وانت بار ، سهمیه بنزین چه کسانی ممکن است کم شود ؟ رانندگان تاکسی‌های انلاین هم بارها به این رسانه گفته‌اند که سهمیه سخت شان با تاخیر زیاد پرداخت شده و برخی دیگر گزارش داده‌اند اصلا تا به حال سهمیه بنزین دریافت نکرده‌اند , با این روند بعید نیست این گروه هم در روند اختصاص سهمیه سوخت شاهد تغییراتی باشند که البته تاکنون در این مورد خبر جدیدی منتشر نشده است .

با این روند به نظر می‌رسد هرچند برنامه مشخص و رسمی از سوی دولت برای کاهش سهمیه سوخت اعلام نشده اما شکل حمایت از بخش‌های مختلف در حال تغییر است و حمایت به روش دیگر در ازای کاهش سهمیه سوخت احتمالا در برنامه‌های دولت رییسی قرار گرفته باشد , ایا ممکن است در روزهای اینده خبر جدیدی در این مورد منتشر شود ؟ اخبار وبگردی را در اینجا بخوانید : افزایش خشونت علیه زنان با تغییرات اقلیمی ایا این خبر مفید بود ؟ 0 0.