اغوش معلم ، جان دانش اموزان را نجات داد

۱۴۰۰/۰۳/۰۴ ۰۱:۲۷:۵۵


خانه جهان 3 کد خبر : 8795 1400/03/03 13:24:27 اغوش معلم ، جان دانش اموزان را نجات داد معلم یک مدرسه راهنمایی در ایداهوی امریکا با محبت توانست یک تیراندازی را متوقف کند , اغوش معلم ، جان دانش اموزان را نجات داد به گزارش پیام نو ، معلم یک مدرسه راهنمایی در ایداهوی امریکا با محبت توانست یک تیراندازی را متوقف کند , دانش‌اموز دختر کلاس ششمی در این مدرسه با اسلحه در محیط مدرسه به راه افتاده بود و قصد کشتار داشت ، اما بعد از شلیک به دو دانش‌اموز و یکی از کارکنان مدرسه به این معلم به نام کریستا نایتینگ رسید .

نایتینگ بعد از شنیدن صدای شلیک‌ها ، ابتدا دانش اموزانش را که برای امتحان اماده می‌شدند ، به فرار هدایت کرده بود و سپس برای دیدن وضعیت یکی از تیرخورده‌ها وارد راهروی مدرسه شده بود که تیرانداز را دید , این معلم به ارامی و با حرف زدن با این دانش‌اموز اسلحه را از او گرفت و سپس او را به اغوش کشید ، تا زمانی که پلیس از راه برسد , به لطف دخالت این معلم ، این تیراندازی که می‌توانست فاجعه ای همانند کلمباین یا دیگر نمونه‌های تیراندازی در مدارس باشد ، با تنها سه زخمی که هیچ کدام در وضعیت خطرناکی نیستند ، به پایان رسید .

بعد از این اتفاقی موجی از حمایت از سراسر کشور به سمت این معلم سرازیر شده است و بسیاری تلاش کرده‌اند با ارسال مبالغی پول از او تشکر کنند اما او هدایا را نپذیرفته است , تیراندازی دانش اموزان معلم امریکا ایداهو لینک کوتاه لینک کپی شد اخبار مرتبط به دلیل احتمال شیوع خوشه ای کره جنوبی از بازگشایی مدارس منصرف شد رییس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان در گفت وگو با ایلنا : نه می‌توانیم معلمان خوب را نگهداریم و نه توانایی جذب مدال اوران را داریم استقبال امریکا از بهبود روابط عربستان و ایران ارسال نظر ارسال اخرین اخبار پربازدید‌ترین ها پربحث ترین اینترنت همراه با برق می‌رود چون باتری‌ها فقط دو ساعت شارژ دارند توافق ایران و اژانس یک ماه تمدید شد 251 فوتی جدید کرونا در کشور احمدی‌نژاد علاقه مند به پیروزی لاریجانی است سوالات بچه‌ها ، گروگانگیر سرویس مهد کودک را پشیمان کرد ! همه اخبار 12 ساعت 24 ساعت 48 ساعت هفته اینترنت همراه با برق می‌رود چون باتری‌ها فقط دو ساعت شارژ دارند توافق ایران و اژانس یک ماه تمدید شد 251 فوتی جدید کرونا در کشور احمدی‌نژاد علاقه مند به پیروزی لاریجانی است سوالات بچه‌ها ، گروگانگیر سرویس مهد کودک را پشیمان کرد ! اینترنت همراه با برق می‌رود چون باتری‌ها فقط دو ساعت شارژ دارند توافق ایران و اژانس یک ماه تمدید شد 251 فوتی جدید کرونا در کشور احمدی‌نژاد علاقه مند به پیروزی لاریجانی است سوالات بچه‌ها ، گروگانگیر سرویس مهد کودک را پشیمان کرد ! اینترنت همراه با برق می‌رود چون باتری‌ها فقط دو ساعت شارژ دارند توافق ایران و اژانس یک ماه تمدید شد 251 فوتی جدید کرونا در کشور احمدی‌نژاد علاقه مند به پیروزی لاریجانی است سوالات بچه‌ها ، گروگانگیر سرویس مهد کودک را پشیمان کرد ! اغوش معلم ، جان دانش اموزان را نجات داد درخواست اسراییل برای انتقال قیمومیت اماکن مقدس به عربستان اینترنت همراه با برق می‌رود چون باتری‌ها فقط دو ساعت شارژ دارند توافق ایران و اژانس یک ماه تمدید شد 251 فوتی جدید کرونا در کشور احمدی‌نژاد علاقه مند به پیروزی لاریجانی است سوالات بچه‌ها ، گروگانگیر سرویس مهد کودک را پشیمان کرد ! اغوش معلم ، جان دانش اموزان را نجات داد درخواست اسراییل برای انتقال قیمومیت اماکن مقدس به عربستان استقبال امریکا از بهبود روابط عربستان و ایران 12 ساعت 24 ساعت 48 ساعت هفته اینترنت همراه با برق می‌رود چون باتری‌ها فقط دو ساعت شارژ دارند توافق ایران و اژانس یک ماه تمدید شد 251 فوتی جدید کرونا در کشور احمدی‌نژاد علاقه مند به پیروزی لاریجانی است سوالات بچه‌ها ، گروگانگیر سرویس مهد کودک را پشیمان کرد ! اینترنت همراه با برق می‌رود چون باتری‌ها فقط دو ساعت شارژ دارند توافق ایران و اژانس یک ماه تمدید شد 251 فوتی جدید کرونا در کشور احمدی‌نژاد علاقه مند به پیروزی لاریجانی است سوالات بچه‌ها ، گروگانگیر سرویس مهد کودک را پشیمان کرد ! اینترنت همراه با برق می‌رود چون باتری‌ها فقط دو ساعت شارژ دارند توافق ایران و اژانس یک ماه تمدید شد 251 فوتی جدید کرونا در کشور احمدی‌نژاد علاقه مند به پیروزی لاریجانی است سوالات بچه‌ها ، گروگانگیر سرویس مهد کودک را پشیمان کرد ! اینترنت همراه با برق می‌رود چون باتری‌ها فقط دو ساعت شارژ دارند توافق ایران و اژانس یک ماه تمدید شد 251 فوتی جدید کرونا در کشور احمدی‌نژاد علاقه مند به پیروزی لاریجانی است سوالات بچه‌ها ، گروگانگیر سرویس مهد کودک را پشیمان کرد !.