طرز تهیه کلاب کالیفرنیایی

۱۴۰۰/۰۳/۰۸ ۰۳:۱۰:۳۰


طرز تهیه کلاب کالیفرنیایی خانه داری بزرگنمایی : اریا بانو - این ساندویچ یکی از انواع ساندویچ‌های سرد محسوب می‌شود که با بیکن گوشت و بوقلمون و سبزیجات و اوکادو ، تهیه می‌شود , این ساندویچ به صورت مثلث‌های کوچک با نان تست تهیه می‌شود , و می‌توان به صورت فینگر فود در مهمانی‌ها و جشن‌های تولد تهیه و سرو نمود .

برای مشاهده اموزش کامل و مرحله به مرحله طرز تهیه کلاب کالیفرنیایی در ادامه با سایت اموزشی چی شی همراه باشید , مواد لازم برای 2 نفر تخم مرغ بزرگ 1 عدد سیر 1 حبه اب لیمو تازه 4 قاشق چای خوری روغن کانولا نصف فنجان روغن زیتون بکر نصف فنجان ترخون 2 قاشق غذا خوری فلفل سیاه یک هشتم قاشق چای خوری نان تست گندم کامل 4 برش بیکن گوشت 6 تکه بیکن بوقلمون یا مرغ به صورت نازک برش خورده 6 برش گوجه فرنگی متوسط 1 عدد اوکادو 1 عدد بزرگ اروگولا یا سبزیجات دیگر مانند کاهو و اسفناج 1 فنجان نمک و فلفل سیاه به مقدار لازم طرز تهیه کلاب کالیفرنیایی مرحله اول برای تهیه غذای امریکایی خوشمزه با نام کلاب کالیفرنیایی در ابتدای کار ، تخم مرغ و سیر خرد شده و اب لیمو تازه را درون غذاساز می‌ریزیم و مخلوط می‌کنیم تا ریز خرد شود , سپس با دوراهسته می‌زنیم و روغن کانولا را به ارامی به ان اضافه می‌کنیم .

مرحله دوم به مدت 30 ثانیه یا تا زمانی که مواد به خوبی ترکیب شود ، ادامه می‌دهیم , سپس درون یک کاسه بزرگ می‌ریزیم , روغن زیتون بکر را به ان اضافه کرده و خوب مخلوط می‌کنیم .

مخلوط بدست امده باید صاف و غلیظ به رنگ زرد کم رنگ باشد , طرز تهیه کلاب کالیفرنیایی ترخون ریز خرد شده و نمک کوشر و فلفل سیاه را اضافه می‌کنیم , سپس همه را با هم مخلوط می‌کنیم .

سپس در یخچال قرار می‌دهیم تا مزه‌ها به خورد هم برود , نان را درون تستر یا روی توری در فر برشته می‌کنیم , مرحله چهارم یک لایه نازک از سسی که تهیه شده است را روی یک لایه نان می‌مالیم .

3 برش بیکن سرخ شده و 3 برش بیکن بوقلمون را روی ان قرار می‌دهیم , 2 برش گوجه فرنگی نازک و یک لایه نازک اوکادو را روی ان قرار می‌دهیم , مرحله پنجم در این مرحله روی گوجه و اوکادو با کمی نمک و فلفل سیاه مزه دار می‌کنیم .

در ادامه از سبزیجات انتخابی ( مانند کاهو ، اسفاج یا سبزیجات دیگر ) روی گوجه قرار می‌دهیم و یک برش دیگر نان روی ان قرار می‌گیرد , طرز تهیه کلاب کالیفرنیایی در مرحله پایانی با 4 خلال دندان یا سیخ بامبو ان را ثابت می‌کنیم , با استفاده از یک چاقوی تیز ساندویچ را به شکل x برش می‌زنیم و به 4 قطعه مثلثی تقسیم می‌کنیم .

سپس ان را در ظرف سرو قرار داده و سرو می‌کنیم , این ساندویچ یکی از انواع ساندویچ‌های سرد محسوب می‌شود که با بیکن گوشت و بوقلمون و سبزیجات و اوکادو ، تهیه می‌شود , این ساندویچ به صورت مثلث‌های کوچک با نان تست تهیه می‌شود .

و می‌توان به صورت فینگر فود در مهمانی‌ها و جشن‌های تولد تهیه و سرو نمود , برای مشاهده اموزش کامل و مرحله به مرحله طرز تهیه کلاب کالیفرنیایی در ادامه با سایت اموزشی چی شی همراه باشید , مواد لازم برای 2 نفر تخم مرغ بزرگ 1 عدد سیر 1 حبه اب لیمو تازه 4 قاشق چای خوری روغن کانولا نصف فنجان روغن زیتون بکر نصف فنجان ترخون 2 قاشق غذا خوری فلفل سیاه یک هشتم قاشق چای خوری نان تست گندم کامل 4 برش بیکن گوشت 6 تکه بیکن بوقلمون یا مرغ به صورت نازک برش خورده 6 برش گوجه فرنگی متوسط 1 عدد اوکادو 1 عدد بزرگ اروگولا یا سبزیجات دیگر مانند کاهو و اسفناج 1 فنجان نمک و فلفل سیاه به مقدار لازم طرز تهیه کلاب کالیفرنیایی مرحله اول برای تهیه غذای امریکایی خوشمزه با نام کلاب کالیفرنیایی در ابتدای کار ، تخم مرغ و سیر خرد شده و اب لیمو تازه را درون غذاساز می‌ریزیم و مخلوط می‌کنیم تا ریز خرد شود .

سپس با دوراهسته می‌زنیم و روغن کانولا را به ارامی به ان اضافه می‌کنیم , مرحله دوم به مدت 30 ثانیه یا تا زمانی که مواد به خوبی ترکیب شود ، ادامه می‌دهیم , سپس درون یک کاسه بزرگ می‌ریزیم .

روغن زیتون بکر را به ان اضافه کرده و خوب مخلوط می‌کنیم , مخلوط بدست امده باید صاف و غلیظ به رنگ زرد کم رنگ باشد , طرز تهیه کلاب کالیفرنیایی ترخون ریز خرد شده و نمک کوشر و فلفل سیاه را اضافه می‌کنیم .

سپس همه را با هم مخلوط می‌کنیم , سپس در یخچال قرار می‌دهیم تا مزه‌ها به خورد هم برود , نان را درون تستر یا روی توری در فر برشته می‌کنیم .

مرحله چهارم یک لایه نازک از سسی که تهیه شده است را روی یک لایه نان می‌مالیم , 3 برش بیکن سرخ شده و 3 برش بیکن بوقلمون را روی ان قرار می‌دهیم , 2 برش گوجه فرنگی نازک و یک لایه نازک اوکادو را روی ان قرار می‌دهیم .

مرحله پنجم در این مرحله روی گوجه و اوکادو با کمی نمک و فلفل سیاه مزه دار می‌کنیم , در ادامه از سبزیجات انتخابی ( مانند کاهو ، اسفاج یا سبزیجات دیگر ) روی گوجه قرار می‌دهیم و یک برش دیگر نان روی ان قرار می‌گیرد , طرز تهیه کلاب کالیفرنیایی در مرحله پایانی با 4 خلال دندان یا سیخ بامبو ان را ثابت می‌کنیم .

با استفاده از یک چاقوی تیز ساندویچ را به شکل x برش می‌زنیم و به 4 قطعه مثلثی تقسیم می‌کنیم , سپس ان را در ظرف سرو قرار داده و سرو می‌کنیم , شنبه 8 خرداد 1400 - 02:31:18 24 بازدید اریا بانو لینک کوتاه : https://www.

banounews,ir/fa/news/596367/ نظرات شما ارسال دیدگاه خطا : درج دیدگاه در کادر مربوطه الزامی میباشد ! خطا : درج کد امنیتی الزامی میباشد ! مخاطبان عزیز به اطلاع می‌رساند : از این پس با‌های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می‌توانید از امکان جستجوی ان عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز ارشیو این پایگاه بهره مند شوید , این امکان برای اولین بار در پایگاه‌های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای اریا برای مخاطبان عزیز ارائه می‌شود .

امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد , سایر مطالب فلافل خانگی ؛ خوشمزه و ترد به سبک ساندویچی ها پلانتین چیست ؟ خواص و مضرات پلانتین 2 ابتلا به تب کریمه کنگو طی امسال / خرید محصولات گوشتی تنها از مراکز مجاز سندروم « گیلن باره »؛ پیامدی جدید و غیرمنتظره از کرونا انتشار ویروس هندی و افریقایی در شهرهای قرمز کرونایی علائم ، دلایل و راهکارهای پیشگیری از گرمازدگی صدای لالایی ایران خاموش شد شلیک اشتباهی ادمکش‌ها ! جلوگیری از تکرار فاجعه بیروت در تهران ؛ روایت عملیات اتش نشانان برای مهار اتش سوزی در پالایشگاه تهران دختر 14 ساله : نگذاشتم پدرم ، مادرم را خفه کند ! استرس کوید 19 عامل افزایش افکار خودکشی تولید واکسن کرونای انستیتو پاستور ایران با نام تجاری " پاستوکوک " بحران « سالمندان تنها » در 2 دهه اینده 2 ابتلا به تب کریمه کنگو طی امسال دام سیاه مرد موتورسوار برای زنان راننده تفال / بیا که قصر امل سخت سست بنیاد است حکمت / راهکار مقابله با ترس در انجام امور چیست ؟ 7 کاری که نمی‌دانستید مغز را تغییر می‌دهد ! مهارت عجیب زن ویتنامی در شکار مار با دستان خالی ! صوت / استاد قاسمیان ؛ در عبادت خودت رو فریب بده ! شیشه‌گری ؛ هنری نیازمند نوازش هنرمند ! کودکی که بعد از سقوط از ارتفاع به ظاهر جان سالم به در برد ! صحنه زیبایی از بچه دارشدن و تجربه حس " مادری " در فلامینگوها صبحانه / طرز تهیه املت کاهو و پنیر ایتالیایی میز اردور / طرز تهیه ترشی رشتی ترش و خوشمزه اغاز ثبت نام دانش اموزان برای شرکت در فعالیت‌های اوقات فراغت همه چیز درباره « پروتیین‌های مغناطیسی » فوائد ورزش برای مبتلایان به ارتروز بیماری که زنان بیشتر مبتلا می‌شوند کرونا / تب نشانه‌ی تاثیر واکسن است ؟ 4 فایده شگفت انگیز مصرف منیزیم در بانوان چند حرکت ورزشی برای از بین بردن سلولیت چرا ساختمان‌های حاکمیتی بدون پروانه ساخته می‌شوند ؟ انعقاد توافق نامه همکاری بین سازمان مدیریت بحران شهر تهران و بیمارستان میلاد نمایش مرد نقره ای با پیام ترک سیگار و قلیان در بوستان بدون دخانیات قیطریه مربی سابق هندبال زنان : علم و اگاهی کادر فنی به تنهایی فایده ندارد / باید برای تیم‌ها هزینه شود هر لقمه غذا باید چند بار جویده شود ؟ کاهش هفت درصدی فوت ناشی از کرونا در هفته دوم خرداد عامل قتل در عروسی از چوبه دار نجات یافت قهرمانی تیمم را زیر سوال نبرند / دستمزدها در فوتسال بانوان و اقایان صفر به 100 است ! دونده 100 مترمانع : رکورد زدم اما پاداش نگرفتم / در پیست خاکی می‌دوم هشدار : مصرف کورتون این بلاها را بر سر شما می‌اورد توجه ویژه رییسی به نیازهای جامعه زنان در حوزه ورزش پاسخ کنایه امیز دیدیه دشان به اظهارات مورینیو رونمایی از 3 مدعی اصلی توپ طلا شرایط استقلال بحرانی است ! بررسی معادلات صعود ایران ، بحرین و عراق مهدی طارمی ؛ بهترین زمان برای شکستن طلسم ایران - بحرین ؛ بازی همیشه انتقامی ! باید در نیمه اول کار بحرین را تمام کنیم.