پشت پرده شایعه خودکشی برادر بابک خرمدین

۱۴۰۰/۰۳/۰۴ ۰۶:۲۷:۳۹


پشت پرده شایعه خودکشی برادر بابک خرمدین اجتماعی بزرگنمایی : اریا بانو - رکنا / افشین خرمدین برادر بابک خرمدین روز گذشته به دلیل مسمومیت راهی بیمارستان شد , پلیس شایعه خودکشی او را تکذیب کرد , افشین خرمدین برادر بابک خرمدین کارگردان ایرانی متولد 1355 در تهران ساکن شهرک اکباتان است .

افشین خرمدین کارمند اژانس هواپیمایی است که بعد از کشته شدن برادرش بابک توسط پدر و مادرش نامش بر سر زبان‌ها افتاد , خانواده خرمدین افشین فرزند سوم اکبر خرمدین است ، دو خواهر به نام‌های ارزو ( متولد 1350)، و ازیتا یا اذر ( متولد 1361) و یک برادر به نام بابک ( متولد 1353)، است که یک خواهر و یک برادرش توسط پدر و مادرش به قتل رسیدند , او چند ماه برای مسافرت به شمال کشور رفته بود .

تا قبل از این همان خانه زندگی می‌کرد ، اما خیلی وقت بود که دیگر همسایه‌ها و نگهبان‌ها او را نمی‌دیدند , ماجرای خودکشی افشین خرمدین برادر بابک خرمدین روز قبل اخباری تکان دهنده خودکشی ناموفق افشین خرمدین در شبکه‌های مجازی و کانال منتشر میشود که توسط پلیس تکذیب شد , شایعاتی مبنی بر خودکشی برادر بابک خرمدین منتشر شد که گفته شده است او بر اثر سوء مصرف الکل در بیمارستان لقمان بستری شده و اقدام به خودکشی در کار نبوده است .

سایت روزنامه فرهیختگان نوشت : “ برادر بابک خرمدین که ساکن شهرک اکباتان بوده ، بر اثر استفاده بیش از حد نوشیدنی الکی احتمالا با هدف خودکشی ، مصدوم گردیده و هم اکنون با حال نامساعد در بیمارستانی در تهران بستری است ,” گفتنی است ؛ صبح دیروز افشین و ازیتا به دادسرای امور جنایی تهران رفته بودند , در این خبر که ساعتی پیش منتشر شد ، امده است صبح امروز برادر بابک خرمدین که ساکن شهرک اکباتان است در اثر استفاده بیش از حد نوشیدنی الکلی احتمالا با هدف خودکشی مسموم گردیده و هم اکنون با حال نامساعد در بیمارستانی در تهران بستری است که بعد از پیگیری ، این منبع اگاه در پلیس عنوان کرد این خبر صحت ندارد و او اقدام به خودکشی نکرده است دست اخر هم همین دو روز پیش به همراه پلیس و خواهر کوچکتر به محل جرم سر می‌زنند که این اخرین دفعه ای است که همسایه‌ها ان‌ها را می‌بینند .

بابک خرمدین چگونه به قتل رسید ؟ بابک خرم دین کارگردان سینمای ایران به قتل رسید پدر و مادر وی که توسط پلیس بازداشت شدند تحت بازجویی قرار دارند و هنوز از انگیزه این قتل اطلاعاتی در دست نیست , بابک خرم دین متولد 1353 در تهران و کارگردان سینما است , صبح روز یکشنبه 26 اردیبهشت امسال یکی از کارگران شهرداری هنگام تخلیه زباله‌های سطل زباله ای در محوطه فاز 3 شهرک اکباتان با کیسه ای مواجه شد که داخلش بقایای اعضای بدن انسان بود .

این اعضا شامل سرشانه ، دوکف دست ، دوبازو و دومچ پا بود که داخل کیسه ای قرار داشت , این کارگر که از دیدن محتویات کیسه وحشت کرده بود پلیس را در جریان قرار داد و با حضور ماموران کلانتری 135 ازادی ، تحقیقات در این خصوص اغاز شد , راز جنایت در تصاویر دوربین مداربسته بررسی‌های اولیه نشان می‌داد اعضای کشف شده متعلق به مردی است که زمان زیادی از قتل او نمی‌گذرد .

به همین دلیل ماجرا به محمدجواد شفیعی ، بازپرس کشیک دادسرای امور جنایی تهران ، گزارش و به دستور او اعضای بدن کشف شده برای تشخیص هویت مقتول به پزشکی قانونی منتقل شد , همزمان ماموران اداره دهم پلیس اگاهی به تحقیقات میدانی در این خصوص پرداختند , انها با کنترل تصاویر ضبط شده دوربین مداربسته ای که در ان حوالی قرار داشت زن و مردی سالخورده را دیدند که ساعتی قبل کیسه محتوی بقایای جسد را در سطل زباله انداخته‌اند .

هنوز به درستی معلوم نبود انها چه کسانی هستند و با چه انگیزه ای دست به این کار زده‌اند اما ساعتی بعد ، از پزشکی قانونی و تشخیص هویت خبر رسید که اعضای بدن کشف شده متعلق به مردی 48 ساله به نام بابک خرمدین است , ان طور که تحقیقات نشان می‌داد او کارگردان سینما و مدرس در زمینه فیلمنامه‌نویسی و بازیگری بود , در شرایطی که 6 ساعت از کشف اعضای بدن او می‌گذشت ماموران راهی خانه پدری‌اش در شهرک اکباتان شدند و در انجا پدر و مادر سالخورده‌اش در اظهاراتی باورنکردنی اعتراف کردند که با همدستی یکدیگر بابک را به قتل رسانده ، جسدش را مثله کرده و در سه سطل زباله در سه نقطه شهر رها کرده‌اند .

در این شرایط این دونفر بازداشت و به پلیس اگاهی منتقل شدند , انگیزه جنایت چه بود ؟ صبح دیروز پدر 81 ساله بابک به نام اکبر همراه مادر 74 ساله‌اش به نام ایران در شرایطی که دستبند و پابند داشتند توسط ماموران اداره دهم پلیس اگاهی به شعبه پنجم بازپرسی دادسرای امور جنایی منتقل شدند و تحت بازجویی قرار گرفتند , پدر و مادر بابک در شرایطی در برابر بازپرس شفیعی قرار گرفتند که می‌گفتند از قتل پسرشان پشیمان نیستند و باید این کار را انجام می‌دادند .

اما انها برای ارتکاب این جنایت چه انگیزه ای داشتند ؟ پدر بابک در اعترافاتش گفت : ما با پسرم اختلاف عقیده داشتیم و با اینکه او کارگردان و مدرس بازیگری بود ، در سال‌های اخیر او مدام با ما بدرفتاری می‌کرد و حتی گاهی من و مادرش را کتک می‌زد , او ادامه داد : وقتی که بیماری کرونا در ایران شایع شد ، من و همسرم برای چندماه به شمال کشور رفتیم تا در امان بمانیم , در این مدت از انچه در خانه مان می‌گذشت اطلاعی نداشتیم اما وقتی برگشتیم فهمیدیم که بابک مدام هنرجویانش را که همه شان دخترهای جوان بودند به خانه می‌اورد .

اوایل گمان می‌کردیم که این رفت وامدها موقتی است اما بعد فهمیدیم در این مدت او هر روز یک نفر را به بهانه تدریس خصوصی به خانه می‌اورد و به اتاقش می‌برد , وقتی به بابک اعتراض کردیم او با بدرفتاری جواب داد , او وقتی دختران جوان را به اتاقش می‌برد مادرش را مجبور می‌کرد که از انها پذیرایی کند .

او با من و مادرش مثل کلفت رفتار می‌کرد , باورمان نمی‌شد که پسرمان چنین رفتاری می‌کند اما واقعیت داشت , پدر مقتول در ادامه گفت : به پسرم گفتم زمین و خودروام را هم به او می‌دهم تا بفروشد و برای خودش خانه اجاره کند .

حتی گفتم خانه را می‌فروشم و ارث بچه‌ها را می‌دهم تا بابک هم ارثیه‌اش را بگیرد و هر کاری که می‌خواهد انجام دهد اما او گفت فقط همین خانه را می‌خواهد و شهرک اکباتان را دوست دارد , او به حرف‌های من و مادرش گوش نمی‌کرد و ابروی مان در خطر بود , در این شرایط بود که یک روز با همسرم تصمیم گرفتیم او را به قتل برسانیم .

جزییات قتل بابک خرمدین پدر بابک درباره جزییات قتل فرزندش گفت : جمعه شب بود که مادرش غذای مرغ درست کرد و داخل ان داروی بیهوشی ریختیم , وقتی غذا را جلوی بابک گذاشتیم او نخورد و به اتاقش رفت و خوابید و غذا را در یخچال گذاشتیم , فردای ان روز حوالی ظهر از خواب بیدار شد و همان غذا را دوباره به او دادیم .

این بار مرغ را خورد و به خاطر داروی بیهوشی کمی گیج شد , او بی حال روی صندلی نشسته بود که من با بند کتانی پاهایش را بستم و سپس یک بست پلاستیکی به گردنش انداختم و با چاقو چند ضربه به او زدم و او را به قتل رساندم , همسرم در قتل بابک هیچ نقشی نداشت .

او ادامه داد : درگیری و قتل حدود ساعت 5 بعدازظهر اتفاق افتاد و همان موقع جسد را با همسرم به حمام خانه بردیم و در انجا ان را مثله کردیم , از قبل 3 ساک اماده کرده بودیم که اعضای بدن بابک را در این ساک‌ها انداختیم و حدود ساعت 12 شب تصمیم گرفتیم جسد را از خانه بیرون ببریم , بقایای جسد در 3 نقطه شهر پدر بابک که همه جزییات جنایت را به خوبی به خاطر داشت درباره سرنوشت جسد گفت : کیسه هایی که داخلش جسد بود را با ماشین در 3 نقطه شهر رها کردیم .

یک کیسه را در سطل زباله فاز 3 اکباتان انداختیم و 2 کیسه دیگر را در سطل‌های زباله صادقیه و میدان صنعت انداختیم و به خانه برگشتیم , من و همسرم تصمیم داشتیم خودمان نزد پلیس برویم و به قتل اعتراف کنیم اما چند ساعت بعد ماموران ما را در خانه دستگیر کردند , من بعد از بازنشستگی با مسافرکشی هزینه زندگی‌ام را تامین می‌کردم .

در این سال‌ها با سختی بابک را بزرگ کردم اما او مدام ازارمان می‌داد و من و همسرم را کتک می‌زد , دیگر چاره ای نداشتم , حتی یک روز پیش از این اتفاق باز هم با او حرف زدم و گفتم اگر به حرف هایم گوش نکند بلایی بر سرش می‌اورم اما او گفت کسی نمی‌تواند سر بابک بلا بیاورد .

پشیمان نیستیم در این پرونده اتهام پدر بابک مشارکت در قتل عمدی و اتهام مادر او معاونت در قتل است , مادرش وقتی از سوی بازپرس پرونده تحت بازجویی قرار گرفت گفت از قتل فرزندش پشیمان نیست , او گفت : قرص هایی که در غذای پسرم ریختم از همان قرص هایی است که خودم مصرف می‌کردم .

او ابروی مان را برده بود و مدام ما را با رفتارش ازار می‌داد , این زن ادامه داد : مدتی قبل بابک با زنی که در خارج از کشور زندگی می‌کند شریک شده بود , قرار بود این زن به او 3 میلیارد تومان بدهد تا او خانه و وسایل کار تهیه کند اما نمی‌دانم چطور شد .

براساس این گزارش هم اکنون این زن و مرد در بازداشت به سر می‌برند و تحقیقات تکمیلی در این خصوص ادامه دارد , سه شنبه 4 خرداد 1400 - 05:39:17 7 بازدید اریا بانو لینک کوتاه : https://www,banounews.

ir/fa/news/593759/ نظرات شما ارسال دیدگاه خطا : درج دیدگاه در کادر مربوطه الزامی میباشد ! خطا : درج کد امنیتی الزامی میباشد ! مخاطبان عزیز به اطلاع می‌رساند : از این پس با‌های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می‌توانید از امکان جستجوی ان عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز ارشیو این پایگاه بهره مند شوید , این امکان برای اولین بار در پایگاه‌های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای اریا برای مخاطبان عزیز ارائه می‌شود , امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد .

سایر مطالب خواص باورنکردنی گلاب برای زیبایی و سلامتی 13 کاربرد عجیب نوشابه در خانه داری و زندگی روزمره ناگفته‌های سلامتی بانوان نگاهی به استایل بازیگران زن در سریال‌های تاریخی افزایش 142 درصدی عبور کالاهای ترانزیتی از قلمرو ایران انتخابات و عبور از ایستگاه احراز صلاحیت ها فروش الماس کمیاب شکوفه گیلاس در یک حراجی به قیمت 29/3 میلیون دلار 5 سلبریتی که سبک زندگی شان شما را متعجب می‌کند با این ترفندها ، بدون ارایش زیبا شوید ثروتمند‌ترین بازیگران جهان را بشناسید شما از یک دختر سطح پایین برام رقیب ساختید جعفر دهقان : خانه ندارم ، مستاجر زنم هستم ! غذاهایی که اخر شب نباید خورد چرا زنبورهای عسل برای ادامه زندگی ما مهم‌اند ؟ مبارزه با تومور مغزی با دستکاری سلول‌های ایمنی فلج شده 25 عکس فوق العاده از حیات وحش رضا بابک در " مهمانی کاراییب " بهزاد فراهانی + عکس انتصاب غیرقانونی افشاریان از سوی عزیزی خادم ! طارمی پیشنهاد رسمی ندارد / مهدی در پورتو ماندنی است تعطیلات لیگ به سود استقلال شد بغض شبانه تارتار و عذرخواهی از میثاقی زمان جدایی‌ام از پرسپولیس رسیده بود رمزگشایی از شادی خاص مهاجم پرسپولیس واکنش ستاره استقلال به احتمال جدایی در پایان فصل سکوت ستاره پرسپولیس درباره پیشنهاد سنگین قطری ها گران‌ترین خارجی لیگ برتر در پرسپولیس ؟! تمجید فرگوسن از گواردیولا عملکرد عجیب دروازه‌بان مطرح مقابل پرسپولیس بخشی از کتاب / کوچیک‌ترین سگ بیشترین سروصدا رو دارد قابوس نامه ؛ اثر تعلیمی دانشمند گلستانی برای تمام تاریخ برگزیدگان کنگره « شعر مقاومت » معرفی شدند چرا با وجود رعایت بهداشت دهان و دندان بازهم دندان‌ها دچار پوسیدگی می‌شوند ؟ نگاهی به استایل بازیگران زن در سریال‌های تاریخی اخرین خبرها از واکسن‌های ایرانی کرونا / دردسرهای محتمل قطع برق برای ساخت واکسن رژیم غذایی برای کاهش استرس و اسیب قلبی کاهش تپش قلب با گیاه بالنگو بالاخره به چینی‌ها رسیدیم / مصرف داروی 84 میلیون نفر مساوی جمعیت 1,4 میلیاردی ! تشخیص بیماری‌های مزمن کلیه با کمک هوش مصنوعی 18 هزار نفر مددجوی بهزیستی در اردبیل مستمری دریافت می‌کنند پرداخت بیش از 635 میلیارد تومان تسهیلات طرح‌های ارائه شده در اشتغال پایدار روستایی و عشایری خراسان رضوی با حکم محمد شریعتمداری ؛ سرپرست اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان منصوب شد معاون امور اقتصادی : حجم امار و اطلاعات تولید شده در وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی قابل قیاس با دیگر وزارتخانه‌ها نیست دستور شریعتمداری برای برخورد با مقصرین حادثه معدن خاک نسوز و جانباختن دو کارگر با « مرفین » حمید عسکری ارام شوید وقتی پازل بند سونامی به راه انداخت سرایداری که خیر مدرسه ساز شد زن جوان : من پلیس را منحرف می‌کردم ! بارش باران در نوار شمالی کشور ؛ وقوع سیلاب در برخی استان ها هشدار درباره طغیان سرخک در ایران ؛ مشاهده 25 مورد ابتلا در برخی استان ها کلاهبرداری‌های سریالی با تیغ جراحی !.