شخصیت شناسی از روی فرم مژه و افشای ویژگی‌های اخلاقی

۱۴۰۰/۰۳/۰۴ ۰۰:۱۵:۵۶


شخصیت شناسی از روی فرم مژه و افشای ویژگی‌های اخلاقی روانشناسی بزرگنمایی : اریا بانو - با روانشناسی و شخصیت شناسی از روی فرم مژه که می‌تواند جزییات جالبی از خصوصیات اخلاقی شما افشا کند ، اشنا شوید , احتمالا تاکنون مطالبی در مورد اینکه برخی قسمت‌های بدن از دست‌ها و پاها گرفته تا فرم ابروها و … می‌توانند جزییاتی از خصوصیات اخلاقی فرد را توصیف کنند ، خوانده‌اید ولی ایا می دانستید شخصیت شناسی از روی فرم مژه هم امکان‌پذیر است ! شخصیت شناسی از روی فرم مژه چشم‌ها دریچه روح ما هستند ولی ایا می‌دانستید مژه‌ها هم می‌توانند چیزهایی زیادی در مورد شما بگویند ؟ میزان پرپشتی مژه هایتان و فرم قرار گرفتن انها روی پلک ، جزییاتی در مورد شخصیت تان افشا می‌کنند , بدن رازهای مخفی شخصیت فرد را افشا می‌کنند ، حتی اگر او سعی در پنهان کردن انها داشته و یا اینکه از انها اگاه نباشد .

به گزارش پرشین وی یکی از اجزا بدن که می‌تواند نقاط قوت و ضعف وجودی ما را بازگو کند ، مژه‌ها هستند و شاید تعجب کنید که چقدر دقیق می‌تواند باشد , اگر در حیرت هستید که چطور مژه‌ها می‌توانند بخشی از شخصیت وجودی شما را به نمایش بگذارند ، اول از همه به تصویر مژه‌ها نگاه کنید و تشخیص دهید که شکل کدام یک از انها به فرم مژه‌های شما نزدیک تر است ، سپس توضیحات مربوط به ان را در مورد شخصیت خود بخوانید , شخصیت شناسی از روی فرم مژه : 1.

طبیعی 2, گربه ای 3, خوشه ای 4.

باز 5, عروسکی 6, سنجابی مژه با شکل و فرم طبیعی اگر مژه هایتان فرم طبیعی داشته باشد ، پس در ظاهر ، حجم و پرپشتی طبیعی داشته و قد ان کوتاه تر است .

داشتن این مدل مژه‌ها نشان می‌دهد که شما به اینکه خودتان از درون چطور هستید ، بیشتر اهمیت می دهید تا اینکه درصد خاصی از خودتان را به دیگران نشان دهید , به نظر می‌رسد کسی هستید که دوست دارد با جریان زندگی پیش برود و چندان به رسیدگی به امور پیش و پا افتاده توجهی ندارید , اگرچه به نظم در زندگی اهمیت می‌دهید ولی با این حال سعی نمی‌کنید چیزهایی که روی انها کنترلی ندارید را تغییر دهید .

شما خودتان را همانطور که هستید ، دوست دارید و از دیگران هم همین انتظار را دارید , مژه با شکل و فرم گربه ای اگر مژه هایتان در گوشه‌های خارجی چشم ، بلندتر است ، پس دارای مژه‌های گربه ای هستید , این مدل مژه‌ها روحی اسرارامیز را نشان می‌دهد که ناخوداگاه در پشت دیوار پنهان می‌شود .

کسی نیستید که به سادگی سفره دلتان را برای کسی باز کنید و برای انکه خود واقعی تان را به دیگران نشان دهید ، نیاز به زمان دارید , فردی محتاط در ارتباط با دیگران هستید ولی بدین معنی نیست که گوشه گیر بوده و یا رفتاری دوستانه ندارید , به محض انکه با دیگران احساس راحتی کنید ، شخصی بشاش خواهید شد و از سرگرم شدن با دیگران لذت می‌برد .

ممکن است گروه‌های بزرگ را دوست نداشته باشید ولی به گروه کوچکی از دوستان صمیمی و خانواده تان نزدیک هستید , مژه در فرم خوشه ای در شخصیت شناسی از روی فرم مژه ، اگر به صورت طبیعی مژه‌های بلند و فر شده ای دارید که در پلک بالا تا حدی فاصله دار از هم قرار گرفته‌اند ، پس دارای مژه‌های خوشه ای هستید , این مدل مژه ها جنبه زنانه و اسیب‌پذیر شما را نشان می‌دهد .

شخص حساسی هستید ولی با این حال به اعتماد و باور کردن دیگران ادامه می‌دهید , ممکن است بارها از جانب برخی مردم اسیب دیده و ازرده خاطر شده باشید ولی با این حال بر این باورید که مردم روی هم رفته خوب هستند , به گزارش پرشین وی با وجود اینکه درک می‌کنید مردم خودشان درگیر مشکلات و دغدغه‌های شخصی خودشان هستند ولی اجازه نمی‌دهید کسی از شما سوء استفاده کند .

همچنین فردی حامی و دوست داشتنی هستند , انواع فرم مژه مژه در شکل و فرم باز مژه‌های باز ، پرپشت هستند و در نزدیکی هم قرار دارند و طول انها نیز متوسط است , اگر مژه های شما چنین حالتی دارد ، پس کسی هستید که با دیگران شفاف و رک رفتار می‌کنید ، حتی اگر گاهی اوقات بی ادب و جسور به نظر برسید .

فردی قاطع هستید و از دیگران هم انتظار دارید که کارها را سر سری نگرفته و با جدیت انها را انجام دهند , مهارت‌های رهبری و مدیریت زیادی دارید ولی با این حال گاهی اوقات در انگیزه دادن به دیگران ضعیف هستید , برای شما قوی و مستقل بودن ، بسیار اهمیت دارد .

مژه با فرم عروسکی در شخصیت شناسی از روی فرم مژه اگر به صورت طبیعی مژه‌های ضخیم ، پرپشت و فر شده دارید که در سراسر پلک بالا پخش شده است ، پس مدل مژه هایتان عروسکی است , ممکن است کسی باشید که دوست داشته باشد همیشه خوب به نظر برسید و همچنین همیشه سعی می‌کنید بهترین حالت خود را نشان دهید , فردی مثبت‌اندیش هستید که همواره مشغله زیادی دارد .

به نظر می‌رسد بیش فعالی دارید ولی برای شما این امر مهم نیست چرا که این ویژگی ، شما را به پیش می‌برد , احتمالا برای انرژی زیادتان شناخته شده هستید و این استعداد خاص را بیشتر از انکه صرف خودتان کنید ، صرف بقیه می‌کنید , مردم اغلب برای شنیدن نصایح در مورد موضوعات مهم به شما مراجعه می‌کنند ، چرا که شنونده خوبی هستید .

مژه مدل سنجابی اگر دارای مژه‌های منحصر به فرد با ظاهری نامتقارن ولی ضخیم و پرپشت هستید ، در گروه مژه های سنجابی جا می‌گیرید , به گزارش پرشین وی این مدل مژه‌ها نشان می‌دهد که شما شخصی مبتکر بوده و به جزییات توجه زیادی دارید , هنرمند هستید ولی دوست دارید پروژه‌ها و فعالیت‌های ابتکاری خود را محدود نگه دارید .

ممکن است دیگران هر چند وقت به چند وقت شما را به عنوان یک رییس سختگیر ببینند , با این وجود فردی کمال‌گرا هستید که صرفا می‌خواهید همه چیز طبق شیوه خاصی پیش برود , ممکن است اینطور به نظر برسد که سعی دارید به دیگران امر و نهی کنید ولی انتظار شما از انها صرفا این است که احترام حد و مرزهایتان را نگه دارند .

تهیه و ترجمه : گروه روانشناسی پرشین وی بخش اختصاصی پرشین وی منبع : womenworking دوشنبه 3 خرداد 1400 - 18:21:19 9 بازدید پرشین وی - روانشناسی اریا بانو لینک کوتاه : https://www,banounews,ir/fa/news/593530/ نظرات شما ارسال دیدگاه خطا : درج دیدگاه در کادر مربوطه الزامی میباشد ! خطا : درج کد امنیتی الزامی میباشد ! مخاطبان عزیز به اطلاع می‌رساند : از این پس با‌های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می‌توانید از امکان جستجوی ان عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز ارشیو این پایگاه بهره مند شوید .

این امکان برای اولین بار در پایگاه‌های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای اریا برای مخاطبان عزیز ارائه می‌شود , امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد , سایر مطالب خواص باورنکردنی گلاب برای زیبایی و سلامتی 13 کاربرد عجیب نوشابه در خانه داری و زندگی روزمره ناگفته‌های سلامتی بانوان نگاهی به استایل بازیگران زن در سریال‌های تاریخی افزایش 142 درصدی عبور کالاهای ترانزیتی از قلمرو ایران انتخابات و عبور از ایستگاه احراز صلاحیت ها فروش الماس کمیاب شکوفه گیلاس در یک حراجی به قیمت 29/3 میلیون دلار 5 سلبریتی که سبک زندگی شان شما را متعجب می‌کند با این ترفندها ، بدون ارایش زیبا شوید ثروتمند‌ترین بازیگران جهان را بشناسید شما از یک دختر سطح پایین برام رقیب ساختید جعفر دهقان : خانه ندارم ، مستاجر زنم هستم ! غذاهایی که اخر شب نباید خورد چرا زنبورهای عسل برای ادامه زندگی ما مهم‌اند ؟ مبارزه با تومور مغزی با دستکاری سلول‌های ایمنی فلج شده 25 عکس فوق العاده از حیات وحش رضا بابک در " مهمانی کاراییب " بهزاد فراهانی + عکس انتصاب غیرقانونی افشاریان از سوی عزیزی خادم ! طارمی پیشنهاد رسمی ندارد / مهدی در پورتو ماندنی است تعطیلات لیگ به سود استقلال شد بغض شبانه تارتار و عذرخواهی از میثاقی زمان جدایی‌ام از پرسپولیس رسیده بود رمزگشایی از شادی خاص مهاجم پرسپولیس واکنش ستاره استقلال به احتمال جدایی در پایان فصل سکوت ستاره پرسپولیس درباره پیشنهاد سنگین قطری ها گران‌ترین خارجی لیگ برتر در پرسپولیس ؟! تمجید فرگوسن از گواردیولا عملکرد عجیب دروازه‌بان مطرح مقابل پرسپولیس بخشی از کتاب / کوچیک‌ترین سگ بیشترین سروصدا رو دارد قابوس نامه ؛ اثر تعلیمی دانشمند گلستانی برای تمام تاریخ برگزیدگان کنگره « شعر مقاومت » معرفی شدند چرا با وجود رعایت بهداشت دهان و دندان بازهم دندان‌ها دچار پوسیدگی می‌شوند ؟ نگاهی به استایل بازیگران زن در سریال‌های تاریخی اخرین خبرها از واکسن‌های ایرانی کرونا / دردسرهای محتمل قطع برق برای ساخت واکسن رژیم غذایی برای کاهش استرس و اسیب قلبی کاهش تپش قلب با گیاه بالنگو بالاخره به چینی‌ها رسیدیم / مصرف داروی 84 میلیون نفر مساوی جمعیت 1.

4 میلیاردی ! تشخیص بیماری‌های مزمن کلیه با کمک هوش مصنوعی 18 هزار نفر مددجوی بهزیستی در اردبیل مستمری دریافت می‌کنند پرداخت بیش از 635 میلیارد تومان تسهیلات طرح‌های ارائه شده در اشتغال پایدار روستایی و عشایری خراسان رضوی با حکم محمد شریعتمداری ؛ سرپرست اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان منصوب شد معاون امور اقتصادی : حجم امار و اطلاعات تولید شده در وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی قابل قیاس با دیگر وزارتخانه‌ها نیست دستور شریعتمداری برای برخورد با مقصرین حادثه معدن خاک نسوز و جانباختن دو کارگر با « مرفین » حمید عسکری ارام شوید وقتی پازل بند سونامی به راه انداخت سرایداری که خیر مدرسه ساز شد زن جوان : من پلیس را منحرف می‌کردم ! بارش باران در نوار شمالی کشور ؛ وقوع سیلاب در برخی استان ها هشدار درباره طغیان سرخک در ایران ؛ مشاهده 25 مورد ابتلا در برخی استان ها کلاهبرداری‌های سریالی با تیغ جراحی !.