نظر سید ناصر حسینی پیرامون شهردار و فرماندار جدید گچساران

۱۴۰۰/۰۹/۰۵ ۰۳:۰۵:۵۸

نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت گفت : بنده در کار شورای اسلامی شهر دوگنبدان هیچ دخالتی نمی‌کنم و هر کسی را که به عنوان شهردار انتخاب کردند ، بنده او را حمایت خواهم کرد .کبنا ؛ نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت گفت : بنده در کار شورای اسلامی شهر دوگنبدان هیچ دخالتی نمی‌کنم و هر کسی را که به عنوان شهردار انتخاب کردند ، بنده او را حمایت خواهم کرد , به گزارش کبنا ، سید ناصر حسینی پور در حاشیه بازدید معاون پارلمانی وزارت راه و شهرسازی از پروژه‌های راه حوزه انتخابیه گچساران در گفت وگو با خبرنگار کبنا نیوز در پاسخ به سئوالی در خصوص شهردار دوگنبدان ، اظهار داشت : بنده دخالتی در بحث شهرداری گچساران ندارم ، شهرداری گچساران به شورای شهر مربوط است , شورای شهر بالاخره از مردم رای گرفته‌اند و وظیفه دارند که انتخاب خوبی در ارتباط با شهردار منتخب خودشان انجام دهند .

وی افزود : هر کسی که توسط شورای شهر دوگنبدان به عنوان شهردار انتخاب شود ، برای اینکه شهرمان را به رشد و توسعه برسانیم ، با تمام توان پشت سر شهردار قرار می‌گیرم و از او حمایت می‌کنیم ، تا کار شهر را جلو ببریم , به گزارش کبنا ، در ادامه مصاحبه کوتاه خبرنگار کبنا نیوز با سید ناصر حسینی پور نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت را می‌خوانید , کبنا نیوز ؛ ایا شما بلاتکلیفی وضعیت شهرداری و شهر دوگنبدان را دنبال می‌کنید ؟ این مسائل داخلی خود شهر است و مردم به انها رای داده‌اند و به من هم رای داده‌اند .

هر کسی باید در جایگاه خودش پاسخ دهد , کبنا نیوز : منظور بلاتکلیفی شهر دوگنبدان است و حضرتعالی هم نماینده مردم کل شهرستان هستید ؟ این مربوط به وزارت کشور و استانداری کهگیلویه و بویراحمد است و بنده خیلی در کارشان دخالت نمی‌کنم , کبنا نیوز : چند ماه از تشکیل شورای ششم شهر دوگنبدان گذشته و خدمات شهری نباید تعطیل بماند و شهر نیاز به مدیریت دارد ؟ ایا شما نباید پیگیری کنید ؟ بله ، من پیگیری کردم ، پیگیری هم می‌کنم .

به شورای شهر هم گفته‌ام که انتخاب درست انجام بدهید ، برای انتخاب شهردار یک سری معیار و ملاک‌ها را برای شهردار در طراز گچساران مشخص کنید ، بر اساس ان معیارها افراد مختلفی کاندیدا بشوند و نمره بدهید , هر کسی بر اساس این معیارها بیشترین امتیاز را اورد ، ان را شهردار کنید , بنده ان شخص را با همه توان حمایت می‌کنیم .

که شهر را به ان جایی که حقش هست ، برسانیم , اگر دوستان کوتاهی و یا اشتباهی به هر دلیلی کردند ، خودشان باید پاسخ دهند , کبنا نیوز : استاندار کهگیلویه و بویراحمد در اخرین مصاحبه شان گفته بودند که استعلام شهردار امده است .

من در باره این جزییات که در مرکز استان است ، اطلاعی ندارم , کبنا نیوز : نظرتان در باره گزینه و انتخاب فرماندار گچساران چیست ؟ فرماندار گچساران به استاندار کهگیلویه و بویراحمد مربوط می‌شود , استاندار و دولت اقای رییسی خودشان تصمیم می‌گیرند .

کبنا نیوز : نظر خودتان چیست ؟ بالاخره اگر از ما نظر خواستند ، بالاخره ما هم نظری داریم , کبنا نیوز : گزینه شما کی بود ؟ من گزینه خاصی معرفی نکردم , کبنا نیوز : ایا فرمانداری که برای دو سال انتخاب می‌شود ، می‌توانید برای شهرستان گچساران مفید واقع شود ؟ مهمان از کشور امده ، اجازه بدهید که در خدمت انها باشیم ، بعدا در خدمت شما خواهم بود .

,, کبنا نیوز : تشکر ، منتظریم .

.