هدف سفر استانی رییس جمهور به کهگیلویه و بویراحمد !

۱۴۰۰/۰۷/۱۱ ۲۳:۲۷:۴۸

سفرهای استانی رییس جمهور ان هم در روز جمعه ، نشان دهنده عزم تغییر نسبت به وضعیت پیشین و بنابراین امیدافرین است . باید همه افراد و نهادها ، در مثمر ثمر کردن ان همکاری کنند . گفت ؛ تعرف الاشجار بالاثمارها ! درخت‌ها را بواسطه ثمرهایشان بشناسید .کبنا ؛ سفرهای استانی رییس جمهور ان هم در روز جمعه ، نشان دهنده عزم تغییر نسبت به وضعیت پیشین و بنابراین امیدافرین است , باید همه افراد و نهادها ، در مثمر ثمر کردن ان همکاری کنند , گفت ؛ تعرف الاشجار بالاثمارها ! درخت‌ها را بواسطه ثمرهایشان بشناسید .

به گزارش کبنا نیوز ، در ادامه این یادداشت امده است : لذا لازم است به نکاتی در ثمردهی هر چه بیشتر ایشان به استانمان تاکید کنیم ؛ من فکر می‌کنم این جلسه محک و ازمون خوبی است که ببینیم در تلقی استاندار جدید و مجموعه همفکرانش چه میزان به تشکل‌های دانشجویی بها داده می‌شود ؟ ایا با توجه به این همه اعلام امادگی و تلاش این تشکل برای ارائه سخنان خود ، ایشان این مجال را بطور رسمی می‌دهند ؟ یا در پس ذهنشان نسبت به تشکل‌های دانشجویی ، بدبینی یا ناامیدی وجود دارد ؟ ما افتخار داریم که اعلام کنیم در مجموعه بسیج دانشجویی استان ، در حال نهایی کردن نظام جامع مسائل استان هستیم ، لذا با چشم مسئله‌یاب به مشکلات نگریسته و اماده‌ایم این بسته را تقدیم مسئولان ذی ربط کنیم , بنظرم مهم‌ترین ادعای جناب اقای رییسی برای حضور در صحنه انتخابات ریاست جمهوری ، این بود که ایشان مطرح کردند در سطح قوه قضاییه ما با فاسد مبارزه کردیم اما لازم است که در سطح دولت جلوی فساد را بگیریم , خب ، این نگاه ساختاری به مسئله ، قابل تقدیر است ، اما کفایت نمی‌کند .

باید مجموعه ریاست جمهوری برای سفرهای استانی مدل ارائه دهند , نمی‌توان و نباید بدون مدل ، به حل مسائل پرداخت , این تصور که هر مشکلی پیش امد ، همت می‌کنیم و بطور میدانی حضور پیدا می‌کنیم ، بدون پشتوانه نقشه راه نظری ، تحول افرین نخواهد بود .

این مهم در مورد استانداری هم صادق است , استاندار از همین ابتدا باید مدل مطلوب استانداری را پیش چشم خود داشته باشد , باید دقت شود که هدف بازتولید وضع موجود است یا بهبود ان ؟ اگر هدف بهبود وضع موجود به نفع مردم است ، باید منطق جدیدی را در پیش گرفت .

فرضا نمی‌توان انسداد _ اندیشانه جلوی گردش نخبگان جدید را گرفت , باید چهره‌های جدید مدیریتی معرفی کرد , افرادی که همیشه در پست‌های مدیریتی حضور داشته‌اند ، وضع موجود را بازتولید خواهند کرد .

جناب اقای رییسی چند ماه پیش در سفر استانی خود ، از جنبه قضایی گره هایی گشودند ، و اکنون باید به تکمیل ان همت گمارند , برای مثال ، اگر کارخانه قند را از زیر چنگال زالوهای اقتصادی بیرون کشیدند ، الان باید به مزایده پیش روی ان نظارت جدی کنند و اجازه ندهند مجددا این کارخانه به دست شیادان و صیادان بیفتد و تولید متوقف شود , بنظرم دولت اقای رییسی و مجموعه استانداری باید توجه داشته باشند که در مقام تحقق دولت اسلامی هستند .

و این مهم بدون نظریه داشتن ممکن نخواهد بود , جنبه‌های نظری و بن مایه‌های معرفتی در این زمینه لازم است تا از کارهای سطحی و عوام زدگی دور شویم ، که در همین جا با صدای بلند اعلام می‌کنیم ما این ظرفیت را برای همکاری با ایشان در این زمینه دارا هستیم بعون الله و قوته ,.

, در پایان عرض می‌کنم که ما حقیقتا از منظری انقلابی ( غیرمحافظه کارانه و غیرنفع جویانه ) نکاتی را عرضه داشتیم ، و در زمینه اصول انقلاب ، تلاش می‌کنیم جناحی و حزبی نگاه نکنیم , و اماده همکاری با همه افراد خدوم در این مسیر هستیم .

امیرحسین نظافت دبیرشورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد.