ما به کنار رفتن بولتون قانع نیستیم ، روزی می‌رسد که ترامپ را محاکمه کنیم / تلاش دشمن برای محاصره اقتصادی و فرهنگی کشور

۱۴۰۰/۰۹/۰۹ ۰۱:۲۴:۲۴


به گزارش پهره به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع‌رسانی راه دانا ؛ محسن رضایی ، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ایین افتتاحیه نخستین دوره توانمندسازی فرماندهان گردان‌های سایبری بسیج اظهار داشت : امیدوارم عزاداری‌های شما بسیجیان حسینی و جهادگران عصر امامین انقلاب مورد قبول حق تعالی قرار گرفته باشد , خوشحالم که در جمع سربازان جوان امام عصر و انقلابمان حاضر هستم , امسال از سال‌های تعیین کننده انقلاب اسلامی است .

وی با بیان اینکه همه سالهای انقلاب اثر گذار و مهم بوده خاطرنشان کرد : امسال ویژگی‌های خاص خودش را دارد , امسال شیطان بزرگ و دشمن همیشگی ملت ما به مبارزه ملت ایران برای رویارویی جدید امده است , زمانی بود که امریکایی فقط در عرصه نظامی به جنگ ملت‌ها می‌امدند .

الان با جنگ فرهنگی و اقتصادی و سایبری جلو می‌ایند , ان چیزی که ابزارهای سخت امریکا را بی خاصیت کرد ، ملت مومن و فداکار ما بودند , عاشوراییان ملت ما و جوانان مبتکر و ایثارگر ما ، تجهیزات امریکا را در اوج فناوری نظامی ، بی خاصیت کرده‌اند و جنگ به میدان‌های جدید کشیده شده .

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دشمنان خیال می‌کنند که ایران در این عرصه‌های نو ، ضعیف است تصریح کرد : انها در جنگ نظامی محدود شده‌اند و در محاصره نیروهای انقلابی ما در منطقه در امده‌اند , انها می‌خواهند در عرصه اقتصاد و فرهنگ ما وفضای مجازی را محاصره کنند , در همه جهان این سوال مطرح است که ایا ایران در این رویارویی درمقابل امریکا پیروز خواهد شد ؟ ایا در صحنه سایبری ملت ایران پیروز خواهد شد ؟ ایا محاصره اقتصادی شگسته خواهد شد ؟ یک میدان جدید از مبارزه و فتح خرمشهری دیگر در میان است .

همه به دنبال تحلیل چگونگی مقابله و ایستادگی ما هستند , نتیجه این جنگ‌های جدید به کجا کشیده می‌شود ؟ رضایی در ادامه افزود : حتی اقای ترامپ راضی شده است که سرپایی در مسیر عبور اقای روحانی ، با رییس جمهور ما عکس بگیرد و بگوید مذاکره کردم و برنده شدم , رییس جمهور ما هم سرپایی و گذری هم نباید به اقای ترامپ جز با مشت گره کرده نگاه کند چرا که هرنوع عکسی که ترامپ بخواهد به عنوان مذاکره سو استفاده کند ، خیانت به ایستادگی و انقلاب ماست .

این علامت نباید برای دشمن ارسال شود , انها دنبال این نمایشنامه هستند , خوشحال هستم که مقام معظم رهبری امکان هر نوع مذاکره ای با امریکا را رد کردند و فرمودند ما هیچ نوع مذاکره ای نداریم .

این فرموده سراغاز شایسته ای برای نبرد کبیر جوانان ما با شیطان بزرگ است , فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس گفت : خیلی‌ها به دنبال این هستند که صحنه‌ی مبارزه را منحرف کنند جبهه را طور دیگری تعریف کنند , نیروهای انقلاب باید سلاح‌ها را به سمت دشمن اصلی نشانه بگیرند .

امروز هرچه فریاد داریم باید سر امریکا بکشیم , برخی می‌خواهند تا روز 13 ابان یا 22 بهمن یا انتخابات مجلس کارهایی انجام دهند واففکار عمومی را ازدشمن اصلی به جاهای دیگر بکشانند , نیروهای انقلاب ، ان شا الله با پیروزی خودشان ، انها را ناامید می‌کنند و نشان خواهند داد که در ایران انقلابی علیه امریکا رخ داده است .

مدافعان سیاست سرمایه داری متهم ردیف اول مشکلات اقتصادی کشور هستند وی در ادامه تصریح کرد : خیلی‌ها به دختر ابی و نامه یک مسئول و سخنرانی یک مدیر می‌پردازند تا جبهه اصلی در مقابل هواداران امریکا و اندیشه‌ی امریکایی شکل نگیرد , چه کسانی باید پاسخ گوی نارسایی در فرهنگ و اموزش و پرورش باشند نیروهای انقلاب یا تکنوکرات‌ها و لیبرال‌ها ؟ ایا اندیشه ای که در دفاع و امنیت حاکم بوده در اقتصاد و فرهنگ حاکم بوده ؟ کسانی باید درمقابل گرانی وبیکاری وارزش پول ملی پاسخگو باشند که سیاست‌های کلی ابلاغی رهبر انقلاب را دراقتصاد اجرایی نکردند ؟ چه کسانی عمل نکرده‌اند ؟ مدافعان سیاست سرمایه داری و تکنوکرات‌ها باید پاسخگو باشند ، نه همان هایی که عامل مشکلات اقتصادی طی سی سال اخیر بوده‌اند متهم ردیف اول هستند عده ای جبهه‌های انحرافی برای جوانان ایجاد می‌کنند , امسال اوج مبارزه ملت ایران با تکنوکرات‌ها و لیبرال هاست .

سیاست‌های کلی نظام که عمل نشده را مطابه کنید و پاسخ بخواهید , استاد دانشگاه جامع امام حسین (ع) گفت : اگر مجلس انقلابی داشتیم به محض خروج ترامپ از برجام ، باید اطلاعیه می‌دادند و از دولت می‌خواستند که دولت انقلابی تشکیل و روخیه انقلابی را در کشور حکمفرما کنند , برجام اوج پیروزی اندیشه دولتی‌ها و مجلسی هتی لیبرال بوده ود که با خروج امریکا از برجام ، بر باد رفت .

ااقایان هوادار غرب کجا رفت ان سرمایه هایی که قرار بود وارد شود , ان تکنولوژیهای کا قول داده بوید چی شد ؟ طز سی سال فقط تردید و انحراف در اقتصاد ایجاد کردند وحالا بدهکاران ، طلبکارانه انگشت اتهام را به سمت نظام نشانه رفته‌اند ! خروج امریکا از برجام باید پایان اندیشه لیبرالی در کشور ما باشد , دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت : اروپایی‌ها ، اقای مکرون را جلو فرستاده‌اند که به اقای ترامپ بگوید که زحمات چهل ساله‌ی غرب را به باد نده و بگذار اقتصاد ایران در تردید و بلاتکلیفی بماند .

انها به ترامپ گفتند که قرار است یک تماس تلفنی بین ایران و امریکا باشد و پانزده میلیارد دلار به ایران داده شود ولی بقیه تحریم‌ها سرجای خودش باشد تا بهانه ای شود برای کنارماندن نیروهای انقلابی , الان هم دست بردار نیستند , رهبری ونیروهای انقلاب با این ماجرا موافق نیستند .

سرلشکر پاسدار محسن رضایی همچنین تاکید کرد : باید جبهه انقلاب را باید سامان داد و از اقدامات پراکنده پرهیز کرد , وی در سالروز فرمان حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل نیروهای سه گانه سپاه پاسداران گفت : سال اول جنگ ارتش عراق از مرزهای ایران عبور کرد و جنگ را به شهرهای ایران کشاند و دو سه میلیون نفر از شهروندان ما را اواره کرد , مدیریت لیبرالی کشور و جبهه‌ها به دست اقای بنی صدر بود .

چهار حمله بزرگ انجام داد و در هر چهار حمله شکست خورد , در 14 اسفند 59 با یک سخنرانی علیه نهادهای انقلابی ، جنگ داخلی جدیدی را طراحی کرد , نیروهای انقلاب معطل نکردند و با ابتکار و خلاقیت مردم را به جبهه‌ها اوردند و تیپ و لشکر تشکیل دادند .

در هنگام ازادسازی شهرها ، برخی گفتند : چرا باید سپاه تیپ و لشکر داشته باشد , احمد اقا با من تماس گرفت و گفت امام فرمودند که از من تقاضای تشکیل سه نیرو کنید , با اندکی محافظه کاری درخواست سه سپاه را نوشتم .

اما حضرت اما در فرمانشان تاکید کردند که نیروهای زمینی ، هوایی و دریایی را با قدرت تشکیل دهید , استاد دانشگاه جامع امام حسین (ع) گفت : اگر این نیروها نبودند می‌توانستیم موشک و نیروی دریایی داشته باشیم ؟ می‌توانستیم پهپاد پیشرفته امریکایی را ساقط کنیم ؟ در سالهای ابتدایی جنگ ، نیروهای سپاه هرکدام در یک گوشه ای از جبهه‌ها پراکنده بودند اما یک سال بعد این نیروها در کنار هم به ازادسازی خرمشهر و دیگر مناطق رسیدند , همه‌ی این نیروها از هسته‌های جوانان توانمند تشکیل شدند .

تا زمانی که این تشکل‌ها سازمان پیدا نکردند ، نتوانستیم موفق شویم , امروز هم هیچ کسی برای بچه‌های انقلاب کارت دعوت نمی‌فرستد و فرش قرمز پهن نمی‌کند , خودمان باید در جبهه سایبری وفرهنگی واقتصادی ، جبهه قدرتمند انقلاب را تشکیل دهیم و مشکلات اقتصادی مردم را حل کنیم درانصورت خواهید دید که از همه جای جهان ، همراه و طرفدار پیدا می‌کنید .

باید به رشد شیوه‌ها و فن اوریهای سایبری توجه کنیم , رشد رسانه‌ها از رسانه‌های مکتوب ، تا سایت‌ها از فضای مجازی تا تصویر و صداها باید مد نظر باشد , باید محتواها متمرکز و غیر تکراری باشند .

رضایی گفت : ما به کنار رفتن اقای بولتون قانع نیستیم ، روزی خواهد رسید که ما ترامپ را محاکمه کنیم , اگر فضای کشور ضد امریکایی و ضد لیبرالی شود ، مجلس انقلابی تشکیل خواهد شد و این پیام مخابره خواهد شد که ملت ایران ، یکبار دیگر ، امریکا را شکست داده است ، برای این کار در لشکر سایبری ، اتاق فکر متمرکز نیاز است , در ابتدای این برنامه مسلم معین ، مسئول سازمان فضای مجازی بسیج و از برگزارکنندگان نخستین دوره توانمندسازی فرماندهان گردان‌های سایبری ، ضمن برشمردن ظرفیت‌های شبکه مردمی سایبری انقلاب اسلامی ، حضور فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس را در جمع جوانان انقلابی و بسیجی را خیر مقدم گفت ؛ همچنین گروه همخوانی نجم الثاقب به اجرای سرود پرداختند .

انتهای پیام /.