ضرغامی شعار « زیر میز زدن » خود را فراموش می‌کند ؟

۱۴۰۰/۰۶/۲۳ ۰۸:۰۲:۴۶

شرق :عزت الله ضرغامی حالا پشت میز وزارت نشسته و برای ان برنامه ریزی می‌کند ؛ هرچند کرونا و وضع اقتصادی مردم ، حسابی کاسبی او را کساد کرده است ؛ اما ایا او شعار « زیر میز زدن » خود را فراموش خواهد کرد ؟ او 10 روز پیش گفته بود : « روی کمک بخش خصوصی در مشورت‌دهی و اجرای طرح‌های مهم حساب کرده‌ام و به یاری خدا و به کمک اصناف زیر میز موانع و مشکلات می‌زنیم », محمدعلی ابطحی از فعالان اصلاح‌طلب و از همکاران سابق ضرغامی نیز تلاش کرده با ارائه چند پیشنهاد به وزیر جدید کمک کند , او در اینستاگرام خود در مطلبی با عنوان « هدیه ای از جنس نقد به وزیر رییسی !» نوشت : « باور کنید توریست برای فساد ایران را انتخاب نمی‌کند .

خیلی جاهای دنیا برای مفاسد اماده‌اند , البته برای اینکه به زور راهی بهشت شوند ، هم به ایران نمی‌ایند , کسانی که به مملکت ما می‌ایند ، به هوای اماکن تاریخی و مذهبی و به عشق طبیعت فوق العاده ان می‌ایند .

انها می‌ایند دوری در ایران بزنند و بروند , امربه معروف کردن شان واجب نیست », ضرغامی به تازگی پشت میز جدیدش نشسته است و در سکوت به فعالیت مشغول است ، باید دید ایا او می‌تواند در این وزارتخانه نوپا مانند صداوسیما در چشم باشد یا به « پشت میز‌نشینی » به جای « زیر میز زدن » بسنده خواهد کرد .

.