محل کار جدید روحانی مشخص شد ؟

۱۴۰۰/۰۶/۲۳ ۰۶:۲۸:۴۵

به نظر می‌رسد که حامیان روحانی بعد از استعفای املی لاریجانی از شورای نگهبان ، امیدوار شده‌اند که او از مجمع هم برود و جای خود را به رییس جمهور پیشین بدهد !به نظر می‌رسد که حامیان روحانی بعد از استعفای املی لاریجانی از شورای نگهبان ، امیدوار شده‌اند که او از مجمع هم برود و جای خود را به رییس جمهور پیشین بدهد ! بیشتر از یک ماه از پایان دولت روحانی گذشته و هنوز هم درباره اینده سیاسی او حرف و حدیث هایی مطرح است , برخی هشتک محاکمه روحانی می‌زنند و برخی هم تصور می‌کنند که او وارد دوره حاشیه‌نشینی شده است , نکته قابل توجه اینکه حسن روحانی در دوران ریاست جمهوری خود خاصه در چهار سال دوم رویکردی داشت که به گمان اصلاح‌طلبان تلاش برای تضمین اینده سیاسی او به شمار می‌رفت .

همان رویه ای که نامش را چرخش روحانی گذاشتند , حالا ، اما دولت تدبیر و امید از پاستور رفته و تکلیف روحانی هم معلوم نیست ! در این بین ، اما برخی خبر از رفتن روحانی به مجمع تشخیص مصلحت نظام می‌دهند , مثلا غلامعلی رجایی ، از چهره‌های سیاسی نزدیک به مرحوم هاشمی با تاکید بر اینکه « روحانی حذف شدنی نیست » به اینا می‌گوید : « این ادم سابقه 40 سال خدمت در نظام دارد .

معتقدم وی حیات سیاسی‌اش را در مجمع ادامه خواهد داد », اینکه رجایی خبر دقیقی درباره سمت بعدی روحانی دارد یا نظرات شخصی خود را می‌گوید بعدتر معلوم خواهد شد ، اما نکته قابل توجه این است که ایا حضور در مجمع تشخیص مصلحت نظام روحانی و حامیان او را راضی خواهد کرد ؟ شاید هم روحانی و حامیانش امیدوار هستند که در پی استعفای املی لاریجانی از شورای نگهبان ، او از مجمع هم برود و جای خود را به روحانی بدهد !.