سخنان جدید استاندار کهگیلویه و بویراحمد درباره تغییر مدیران / چرا چنین مدیرانی را تغییر دهیم ؟

۱۴۰۰/۰۷/۱۷ ۰۹:۴۴:۱۱


استاندار کهگیلویه و بویراحمد در سفر خود به روستای محروم سیلاب کلوار ، در جمع مردم و مدیران کل ، به حواشی تغییر مدیران پرداخته و از مدیران خواست فعالیت جهادی داشته باشند , به گزارش بویرنیوز ، امروز جمعه (16 مهرماه 1400) سفر یک روزه استاندار کهگیلویه و بویراحمد ، به همراه اصحاب رسانه و مسئولان به منطقه محروم « سیلاب و کلوار » شهرستان مارگون صورت گرفت , احمدزاده گفت : از مدیران خواهشمندم برای خدمت به مردم هر چه در توان دارید بگذارید .

شاید در توان ما نباشد که همه مشکلات را حل کنیم ، ولی تا جایی که در توانمان باشد می‌توانیم در زندگی مردم تغییر ایجاد کنیم , استاندار گفت : در این استان شاهد تغییراتی در سطح مدیران و معاونان هستیم , ولی این مدیرانی که حضور دارند مدیران مذهبی ، هستند ، بومی منطقه هستند ، زحمت کشیده‌اند ، شایسته هستند .

اینکه از بین مدیران یکی کوتاهی کند ، معنی‌اش این نیست که من بخواهم همه مدیران استان را تغییر دهم , برخی از مدیران نیروهای خوب ، جهادی هستند ، نیروهایی که شایسته و دست پاک هستند و می‌خواهند پای مردم بمانند و کار کنند , چرا چنین مدیرانی را تغییر دهیم ؟ خیلی اصرار به این کار نداریم .

ما مدیران جهادی و پاکدست را تغییر نمی‌دهیم , احمدزاده اظهار کرد : برخی از مدیران سیاسی کار هستند ، به جای کار کردن ، دنبال کار سیاسی است ، باید این مدیران تغییر کنند , وی در خصوص تغییر استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت : همه سفارش می‌کردند که اقای کلانتری با احترام از این استان بروند .

ایشان زحمت کشیده‌اند و توان خود را گذاشته‌اند و بیشتر از این مشکلات حل نشد ، بعد از بنده هم خیلی‌های دیگر خواهند امد , زندگی‌ها می‌ماند و ما خواهیم رفت ، جوانان خواهند امد , زندگی به ما ختم نمی‌شود ، و مشکلات هم با ما تمام نمی‌شود ، همه مشکلات را نمی‌توانیم حل کنیم ، بعد از ما خیلی افراد خواهند امد و مشکلات دیگر را حل خواهند کرد .

وی گفت : تعدادی از مدیران تغییر می‌کنند و تعدادی می‌مانند ، ولی مهم این است که برای مردم صادقانه و پاک خدمت کنیم , من نیروهای جهادی می‌خواهم ، امروز روز تعطیل است و این مدیران حضور پیدا کرده‌اند ، پای کار هستند ، من قدردان این نیروها هستم , احمدزاده افزود : اقای رییسی در زمانی که در جلسه ، استانداران را انتخاب می‌کردند ، گفتند مدیرانی که شایسته و جهادی هستند و به دنبال خدمت هستند تغییر ندهید .

در خصوص مدیران نیز به همین شکل رفتار می‌کنیم , وی گفت : من به عنوان استاندار ، می‌خواهم برای حکومت خدمت شود ، هر کسی بخواهد صادقانه خدمت کند ما هم با انها برادریم , همه ما زیر چتر ولایت هستیم .

مهم این است که مدیر معتقد به نظام و ولایت باشد ، دولت را همراهی کند , من نمی‌گویم مدیری بماند که حتما به اقای رییسی رای داده باشد ، خود اقای رییسی هم چنین چیزی نمی‌خواهد , ولی دولت را باید بپذیرد .

نمی‌شود مدیر مخالف دولت باشد در عین حال بتواند کار کند , اینطور پیش نمی‌رود , ما به دنبال نیروهای جهادی ، مردمی ، معتقد به ولایت و نظام هستیم .

اگر کسی تغییر می‌کند حتما باید کسی که شایسته تر است جایگزین او شود ، اینطور نباشد که فردی ضعیف تر جایگزین شود ,/ کبنا.