فشار بر همتی و مهر علیزاده !

۱۴۰۰/۰۳/۰۶ ۱۸:۳۵:۵۷


پایگاه بصیرت ضمنا باید عقلا و منصفان و مصلحت اندیشان انها ، کلاه خویش را قاضی کنند و بپرسند چگونه رفتار کرده‌اند که صلاحیت شان با وجود بیشترین اغماض‌ها ، قابل تایید نبوده است ؟ مشکل از نظام و شورای نگهبان نیست ، از جماعتی است که همه چیز خود را مدیون جمهوری اسلامی و ملت شریف ایران هستند ؛ اما در جفا و تهمت زدن ، مانند برادران ناتنی یوسف رفتار می‌کنند , یا مرز شان با دشمن معلوم نیست و یا مثل دشمن عمل می‌کنند , و گرنه جمهوری اسلامی ، همان است که از بنی صدر و رجایی و هاشمی ، تا خاتمی و احمدی‌نژاد و روحانی و معین و موسوی و کروبی و جهانگیری را - با همه تفاوت‌های مهم شان - مجال و میدان داده است .

برخی صادقانه ، پیمان را به سر اورده ، اما برخی دیگر در میانه راه ، پیمان شکسته‌اند , به تعبیر حکیم ناصر خسرو " من که چنین عیب شمار توام - در بد و نیک ، اینه دار تو‌ام اینه چون نقش تو بنمود راست - خود شکن ، ایینه شکستن خطاست ", به جای شیطنت و سنگ اندازی ، به خویش برگردند و خود را سرزنش کنند .

ایا طیف مدعی اعتدال و اصلاحات ، این بار خرد و عقلانیت خود انتقادی را به خرج می‌دهد ، یا کلا مهر " باطل شد " به موجودیت خود می‌زند ؟ همین پرسش‌ها ، درباره برخی مدعیان " عدالت خواهی و مهر‌ورزی " هم صادق است , * بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تایید محتوای ان نیست و صرفا جهت اگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود ,.