رییسی : بعضی‌ها می‌گویند چرا شما موشک می‌سازید اما در صنعت خودروسازی مشکل دارید ؟ جوابش مشخص است چون ما تکنولوژی صنعت موشکی را در صنعت خودروسازی سرازیر نکردیم

۱۴۰۰/۰۷/۱۷ ۱۲:۰۴:۵۶


کد خبر : 330756 تاریخ انتشار : 16 مهر 1400 - 23:45 بیشترین تحریم‌های ما در صنعت نظامی و هسته ای بوده اما بیشترین توفیقات را داشته‌ایم چون به صورت جهادی عمل کرده‌ایم و انگیزه تحول در ان وجود داشته است , بعضی‌ها می‌گویند چرا شما موشک می‌سازید اما در صنعت خودروسای مشکل دارید ؟ چون ما تکنولوژی صنعت موشکی را در صنعت خودروسازی سرازیر نکردیم , سید ابراهیم رییسی شامگاه جمعه در نشست شورای اداری بوشهر اظهار داشت : دولت واقف به این است که وضعیت در استان بوشهر مناسب نیست و حتما باید چهره استان با فقر و نداشتن همراه نمی‌بود که امروز موجب رنج مردم نشود .

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی تدبیر و امید ؛ رییس جمهور با بیان اینکه اولین تحول در نوع شناخت است ، افزود : وضع موجود را باید تغییر داد و برای این کار باید گزارش شناخت داشت که اتفاق نظر داشته باشیم که باید حرکت به سوی نقطه مطلوب کرد که این حرکت نیازمند اقدامات جهادی است , نقش مهم ، محوری و تعیین کننده مربوط به یک مدیر تحول افرین است , وی با بیان اینکه دومین و سومین گام تحول نهادی و تحول در فرایندها است ، گفت : برخی از فرایندهای موجود پیچیده هست و مردم را در بروکراسی اداری سرگردان می‌کند .

رییس جمهور گفت : بیشترین تحریم‌های ما در صنعت نظامی و هسته ای بوده اما بیشترین توفیقات را داشته‌ایم چون به صورت جهادی عمل کرده‌ایم و انگیزه تحول در ان وجود داشته است , بعضی‌ها می‌گویند چرا شما موشک می‌سازید اما در صنعت خودروسای مشکل دارید ؟ چون ما تکنولوژی صنعت موشکی را در صنعت خودروسازی سرازیر نکردیم , رییسی بیان کرد : برخی از صنایع در استان بوشهر به هر دلیلی بسته شده است ؛ در هفته گذشته این دستور را به بانک‌ها دادیم که حق تعطیلی هیچ کارگاه اقتصادی را ندارند .

.