فروپاشی مثلث داعش در پایتخت + فیلم و عکس

۱۴۰۰/۰۸/۱۹ ۱۱:۰۵:۰۴

رکنا : پلیس عربستان در سه نقطه از پایتخت عملیات گسترده ای علیه داعشیان به راه انداخت .778 438 فروپاشی مثلث داعش در پایتخت + فیلم و عکس https://static1,rokna,net/thumbnail/cuk0ek21kpr5/ns2rjzvapq3e7sfsff8os-kvmgwizaa_q-_dxw0rvwm0qukoi27-jv2xp73xc1ugedrye0w8krrrevf2lcb5dzyd4j3wyr7vwxrznkpatecwr8ahdet17m2hyv02wpaw/6859709_150.

jpg حجم ویدیو : 10,74m | مدت زمان ویدیو : 00:01:41 به گزارش گروه حوادث accidents رکنا ، بر اساس گفته‌های رییس نهاد امنیت عربستان در سه نقطه از ریاض پایتخت سعودی عناصر گروه تروریستی داعش isis دستگیر و برخی از اها به هلاکت رسیدند , نقطه اول : منطقه الرمال در شرق ریاض تروریست داعشی که در یک کارگاه واقع در الرمال مشغول تهیه بمب‌های انفجاری برای عملیات تروریستی بود به هنگام ورود ماموران امنیتی طی یک عملیات انتحاری خود را منفجر کرد .

نقطه دوم : منطقه نمار در غرب ریاض تروریستی مسلح در اپارتمانی واقع در منطقه نمار توسط پلیس police غافلگیر شد و پس از پنهان شدن دریک اتاق و پس از جدال با ماموران کشته شد , نقطه سوم : منطقه الغنامیه در حومه حائر واقع در جنوب ریاض اسطبلی که در این منطقه وجود داشت که به عنوان مکانی برای دیدار ، برنامه ریزی‌ها و اجلاس اعضای گروه داعشی مورد استفاده قرار می‌گرفت , هنوز اطلاعات دقیقی درباره هویت تروریست terrorist‌ها در پایگاه‌های خبری عربی اشاره نشده است .

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید , اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید : مهدی جهانگیری برادر معاون اول رییس جمهور دستگیر شد دخترم را تعقیب کردم و او را بیهوش در کنار حامد پیدا کردم نیلوفر زن همسایه از من باردار شده بود ولی من !!! انگیزه اصلی قتل فجیع جوان مهابادی اعلام شد + عکس بریدن سر همسر مقابل چشم 2 کودک + عکس خوب و بد زندگی از نگاه یک دختر که بچه طلاق است دختر نوجوان خشمگین قیچی را در سر پسر مزاحم فرو کرد + فیلم و عکس تحقیق از عروس پس از ازدواج / داماد جوان دنبال چه بود ؟ تماس‌های شیطانی دوست عروس خانم با تازه داماد حمله گاو خشمگین به مامور پلیس راه + فیلم تجاوز وحشیانه به دختر دانشجو تهرانی در دخمه شیطانی 3 جوان + عکس زنم از من خواست تا جدا شویم ولی من حاظر نشدم حالا دیگر تحمل زندگی با او را ندارم ! تجاوز 4 پسر جوان به دختر تهرانی / او با دوست پسرش قرار داشت که ,.

, تجاوز به لادن 21 ساله در پایان بزم شبانه در ویلا ملیکا را به خانه متروکه بردم ، دست هایش را با بند کفش هایم بستم !!+ عکس اخبار وبگردی را در اینجا بخوانید : افزایش خشونت علیه زنان با تغییرات اقلیمی ایا این خبر مفید بود ؟ 0 0.