مدعی بدون ادله حقوق خوانده !!

۱۴۰۰/۰۶/۲۳ ۰۷:۳۰:۳۰


پایگاه تحلیلی خبری اولکامیز – انامحمد بیات ، روزنامه نگار و فعال سیاسی : انشایی ناصحیح توسط احمد ایگدری با تیتر ” هیس ! مدعیان اصلاحات فریاد نمیزنند ” در اولکامیز درج گردید متاسفانه ایشان ادرس را اشتباهی امده‌اند , نوشتار حقیر جوابیه نیست بلکه واقعبتی است که حقوق خوانده جوان بدون ادله نگارش ناصحیح انتشار داده‌اند ، در ذیل در چند بند کوتاه سعی میکنم حقبقت را بیان نمایم غیر این باشد بزرگواران تصحیح نمایند , 1- دلیلی ندارد اصلاح‌طلبان برای کسی یا کسانی که به هیچ اصولی پایبند نیستند فریاد بزنند ، کما اینکه در مواقع حساس قطعا از حقوق ملت ایران دفاع میکنند .

هر چند دولت فعلی از ان اصولگرایان است که دوست شما مسئولیت ستادی از مرکز داشتند و نیازی به دیگران ندارند مگر اینکه حکم وی جعلی باشد ! 2- شما اذعان داشته‌اید نام سلیمان هاشمی در لیست پیشنهادی مجمع نمایندگان گلستان برای تصدی پست در سطح بالا وجود دارد !! در صورتی که نمایندگان گلستان در مجلس از بین ترکمنها ، بایرام گلدی برمک و حمید گوگلانی را به هیئت دولت معرفی کرده‌اند , 3- در لیست پیشنهادی حجت‌الاسلام طاهری هم برای تصدی استانداری گلستان هیچ ترکمنی وجود ندارد که سلیمان هاشمی در بین انان باشد بنده هم به لیست طاهری رییس ستاد مرکزی رییس جمهور منتخب در گلستان به عنوان اهل رسانه اعتراض کردم , 4- در انتخابات 1400 اصلاح‌طلبان کاندیدایی نداشتند و غالبا رای سفید دادند یا سکوت کردند لابد ایگدری عزیز ادرس را اشتباهی امده‌اند ، دولت دست اصولگرایان است لطفا به ادرس دولت جدید مراجعه کنید نه اصلاح‌طلبان ؟ 5- دولت اصلاحات هشت سال قوه مجریه را در دست داشت ، خاتمی برای نخستین بار بعد از انقلاب به اهل سنت و اقوام بها داد و با شعار فضای باز سیاسی و ازادی مطبوعات به میدان امد علیرغم فشارهای از سوی قدرتمندان در سایه کارایی بهینه داشت که بحث ان در این مجال نمی‌گنجد .

6- شما که علم حقوق خوانده‌اید بیشتر از حقیر باید به قوانین کشور اشراف داشته باشید ، در قانون قدرت رییس دولت چگونه پیش بینی شده و در عمل به چه صورت می‌باشد ؟!! 7- انتقاد غیر منصفانه و اذعان بدون ادله از یک حقوق خوانده بسیار بعید به نظر میرسد کما اینکه فعالین اجتماعی ترکمن فکر کنم غالبا در هفت دوره در انتخابات ریاست جمهوری فعال بوده‌اند و تا حدودی خواسته‌های ثانویه انان تحقق یافته است من بعد جوانانی امثال شما به میدان بیائبد ما هم تجربیات خود را در اختیار فعالین جوان و پرانرژی خواهیم گذاشت , هر چند در هیچ دولتی حقوق قانونی اهل سنت حتی اقوام اهل تشیع اجرا نشده است و در دولت فعلی هم بعید میدانم کار اساسی ولو در انتصابات صورت بگیرد ، البته امیدوارم پیش بینی بنده نادرست باشد به قول خاتمی رییس جمهور تدارکاتچی بیش نیست , 8- در خاتمه اگر فرد مورد نظر جنابعالی در لیست مجمع نمایندگان استان و رییس ستاد رییسی در گلستان باشد با ادله اعلام نمایید .

بسیار خوشحال خواهم شد فرد ترکمن مسئولیتی در سطح ملی کسب نماید , گنبد قابوس 20 شهریور 1400 www,ulkamiz.

ir.