کنایه‌های معنادار یک روزنامه به دولت / دیگر نمی‌توان با این روش‌ها سر مردم را کلاه گذاشت !

۱۴۰۰/۰۹/۰۴ ۰۳:۵۰:۰۳


روزنامه افتاب یزد نوشت : مگر یکی از کاندیداها که الان پست مهمی در دولت دارد وعده نداد سه روزه مشکل بورس را می‌تواند حل کند ؟ خب چه شد ؟ میزان سقوط بازار سهام که اسفناک تر وشرایط ان عجیب تر شده است ! البته این مشکل در تمام دولت‌ها مشاهده می‌شود , حسن روحانی که به قدرت رسید حدودا دو سال تمام مشکلات را به دولت احمدی‌نژاد حواله می‌داد و شهردار و اعضای شورای شهر وقت هم مدعی بودند حجم بدهکاری‌های قالیباف اجازه کار خاصی را نمی‌دهد , این بازی‌ها دیگر قدیمی شده و نمی‌شود با این توجیهات بچه گانه عوامفریبی نمود .

ضمن انکه فراموش نکنید نوع شعارها و وعده‌های اقایان در موسم انتخابات به گونه ای بود که گویی با حضور در پست مربوطه مشکلات بایستی به صورت دفعی حل شوند , مگر یکی از کاندیداها که الان پست مهمی در دولت دارد وعده نداد سه روزه مشکل بورس را می‌تواند حل کند ؟ خب چه شد ؟ میزان سقوط بازار سهام که اسفناک تر وشرایط ان عجیب تر شده است ! و یا مگر شخص رییس جمهور بیان نکردند « اینترنت را با حداکثر سرعت در اختیار مردم قرار می‌دهیم »؛ خب تصدقت ، حال و روز اینترنت این روزها به شکلی است که حتی ارسال یک عکس ساده نیز غیرممکن است , و یا مگر بنا نبود جناب محسن رضایی با گروگان‌گیری از امریکایی‌ها (!) دلار و ارز وارد کشور نمایند ؟ پس چرا همین دیروز معاون اول رییس جمهور از تنگناهای ارزی سخن گفتند ؟! بهرحال جامعه و مردم بی اطلاع و نابینا نیستند .

انان مدام در برابر اماج اطلاعات ، اخبار و تحلیل‌های مختلف هستند و توان تشخیص بالایی دارند , روش قبلی‌ها که « خراب کردند و ما در حال اواربرداری هستیم » توسط حسن روحانی انجام شد و دیگر کهنه شده و دیگر نمی‌توان با چنین روش هایی سر مردم را کلاه گذاشت ! حتی مثل دولت‌های یازدهم و دوازدهم هم نمی‌توان عنوان نمود « می‌خواهیم اما نمی‌گذارند » زیرا الحمدلله از صدر تا ذیل همه یکسو و یک جهت هستند و هیچ زاویه ای وجود ندارد , فقط کافی است یک به یک شعارهای زیبا و دل انگیز ایام انتخابات اجرا شود وایران تبدیل به بهشت برینی شود .

راستی امروز قیمت پراید چقدر بود ؟!.