انتخاب دو استاندار جدید + سوابق

۱۴۰۰/۰۹/۰۴ ۰۴:۰۸:۳۷


اقتصادنیوز : در جلسه امروز هیات دولت ، استانداران منتخب ایلام و چهارمحال و بختیاری از هیات وزیران رای اعتماد گرفتند , به گزارش اقتصادنیوز به نقل از جماران ، در این جلسه که به ریاست سید ابراهیم رییسی برگزار شد ، اقایان حسن بهرام نیا و غلامعلی حیدری از سوی هیات وزیران به ترتیب به عنوان استانداران ایلام و چهارمحال و بختیاری تعیین شدند , حسن بهرام نیا استاندار ایلام کیست ؟ حسن بهرام نیا متولد 1343 و دارای مدرک تحصیلی دکتری تخصصی برنامه ریزی شهری ، کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و لیسانس مهندسی عمران است .

از سوابق اجرایی و مدیریتی وی می‌توان به نمایندگی مردم شهرستان نهاوند در دوره دهم مجلس شورای اسلامی ، معاونت سیاسی امنیتی استان ایلام در دولت دهم و فرمانداری شهرستان تویسرکان از توابع استان همدان در دولت نهم اشاره کرد , غلامعلی حیدری استاندار چهارمحال و بختیاری کیست ؟ غلامعلی حیدری کارشناس ارشد مدیریت است , وی فرزند شهید و جانباز دوران دفاع مقدس است و مسئولیت‌های اجرایی گوناگونی را در سال‌های گذشته برعهده داشته و بارها در حوزه‌های مختلف به عنوان مدیر نمونه کشوری برگزیده شده است .

همچنین بخوانید رای اعتماد دو استاندار منتخب کشور از هیات وزیران نقص فنی بالگرد حامل استاندار ایلام جوان‌ترین استاندار دولت سیزدهم را بیشتر بشناسید مجلس با رییسی همراه نشد / وزارت اموزش و پرورش بی وزیر ماند.