سرافراز از صداوسیما رفت ؟

۱۴۰۰/۰۸/۱۹ ۱۶:۳۷:۰۴


1- ضرب المثل دستکاری شده ای هست که می‌گوید : فلانی زیر بار زور نمی‌رود ، مگر اینکه زور خیلی پر زور باشد , 2- روزهای اولی که اقای سرافراز به صداوسیما امد ، عده ای با خوش بینی گفتند و نوشتند که سرافراز با ضرغامی فرق دارد و زیر بار زور نمی‌رود , مدت کوتاهی که گذشت و او نام معاونت سیاسی را به معاون خبر تغییر داد ، خوش بین‌ها گفتند :" دیدید گفتیم ؟" چند روز بعد از ان که تغییراتی در برنامه 20:30 به وجود امد و ان لودگی‌های قبلی قطع شد ، باز هم خوشبین‌ها گفتند :" دیدید گفتیم ؟" مذاکرات اخیر که شروع شد ، انگار دیگر پر زورها تاب مستوری نیاوردند و تلویزیون دوباره برگشت به خانه اول .

سرافراز هم طاقت و تحملش را از دست داد و میدان را واگذار کرد , تو گویی که سرافراز از صداوسیما رفت , 3- اینکه اقای سرافراز بگوید سازمان تحت مدیریتش در قضیه مذاکرات هسته ای خوب عمل کرده و نقصی بر ان وارد نیست عیبی ندارد .

اصلا مگر حضرت ایشان از هزاران برنامه ده‌ها شبکه رادیویی و تلویزیونی چندتایش را می‌بیند ؟ وجدانا اگر حتی یک‌اش را هم فرصت کند و ببیند باید بر او مرحبا گفت , بنا بر این ادعایش در باره عملکرد صداوسیما در فرایند مذاکرات هسته ای به نسبت برنامه هایی است که دیده ، نه انها که ندیده , 4- جام جم رییسی پرقدرت می‌خواهد ، صداوسیمای انحصاری کشورمدیری نفوذناپذیر و غیر انحصارطلب ، طلب می‌کند ؛ رسانه ملی ، مرد ملی - و نه میلی - می‌خواهد اما به قول نقی سریال سیمای سرافراز :" مگه می‌شه ؟ مگه داریم ؟" اخبار فرهنگی - خبر انلاین گرد اوری مطالب : iranbanou.

com.