وزیر ارتباطات : تمام مردم 7 گیگابایت اینترنت رایگان انتخاباتی دریافت می‌کنند

۱۴۰۰/۰۳/۰۸ ۱۶:۱۱:۳۷


بزرگنمایی : سیاست و بازاریابی - با اعلام وزیر ارتباطات ، ثبت نام برای دریافت بسته یک ماهه انتخابات بر اساس کد ملی از امروز اغاز شد , وزیر ارتباطات روز گذشته خبر از ارائه بسته یک ماهه رایگان به تمام مردم کشور داد , محمدجواد اذری جهرمی دلیل عرضه این بسته را دریافت اطلاعات و مشاهده تبلیغات انتخاباتی اعلام کرد .

حال جزییات بیشتر این بسته‌ها اعلام شده است , طبق گفته وزیر ، « ستاد ملی کرونا برای حفظ سلامت مردم در روزهای انتخابات ، تبلیغات در فضای مجازی را تجویز کرده و علاوه بر دستوراتی به ستادهای انتخاباتی برای استفاده از این ظرفیت ، از وزارت ارتباطات هم خواسته است به مردم برای این روزها بسته‌های رایگان اینترنت ارائه کند ,» وزیر ارتباطات در صفحه اینستاگرام خود نوشت 7 گیگابایت اینترنت رایگان یک ماهه بر اساس کد ملی به تمامی مردم تعلق می‌گیرد .

او تاکید کرد : «,,.

نپرسید داخلی ، اینترنت یک شبکه بین‌المللی است ,» در مرحله اول کسانی که کد ملی شان با صفر و یک خاتمه می‌یابد ، باید برای دریافت بسته هدیه به وب سایت ictgifts,ir مراجعه و در انجا ثبت نام کنند .

جهرمی گفت دلیل ثبت نام نکردن تمام افراد در سامانه به صورت یک جا ، فشار نیامدن به شبکه و کاهش نیافتن سرعت است , در نتیجه ثبت نام تمامی مردم طی یک هفته صورت می‌گیرد و بسته به زمان فعال شدن بسته ، به مدت یک ماه اعتبار خواهد داشت , زمان بندی ثبت نام برای تمام افراد به شرح زیر است : ساعت 12 دوشنبه 3 خرداد تا ساعت 12 سه شنبه 4 خرداد : افرادی که رقم اخر کد ملی ان‌ها 0 و 1 است .

ساعت 12 سه شنبه 4 خرداد تا ساعت 12 چهارشنبه 5 خرداد : افرادی که رقم اخر کد ملی ان‌ها 2 و 3 است , ساعت 12 چهارشنبه 5 خرداد تا ساعت 12 پنج شنبه 6 خرداد : افرادی که رقم اخر کد ملی ان‌ها 4 و 5 است , ساعت 12 پنج شنبه 6 خرداد تا ساعت 12 جمعه 7 خرداد : افرادی که رقم اخر کد ملی ان‌ها 6 و 7 است .

ساعت 12 جمعه 7 خرداد تا ساعت 12 شنبه 8 خرداد : افرادی که رقم اخر کد ملی ان‌ها 8 و 9 است , ساعت 12 شنبه 8 خرداد تا ساعت 12 دوشنبه 10 خرداد ، ثبت نام برای تمامی کدهای ملی ازاد است , این بسته‌ها تنها روی اپراتورهای تلفن همراه ارائه می‌شود .

بر این اساس ، اگر مشترکان این اپراتورها دارای بسته فعالی باشند ، بسته فعلی ان‌ها در حال رزرو نگه داری می‌شود و پس از اتمام بسته هدیه ، باقی مانده بسته قبلی قابل استفاده خواهد بود , جهرمی تاکید کرد : ما با هیچ کسی برای بسته هدیه تماس نخواهیم گرفت ، از شما درخواست ارسال هیچ کد فعال‌سازی هم نخواهیم کرد ، ثبت نام هم فقط از طریق همین سایت خواهد بود , علاقه مندان می‌توانند از امروز برای ثبت نام بسته انتخاباتی به سامانه ثبت نام هدیه‌های مناسبتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مراجعه کنند .

.