نظر یوسفیان ملا درباره قدرت چانه زنی اصلاح‌طلبان / لاریجانی اصلا بنایی برای تشکیل حزب نداشت

۱۴۰۰/۰۷/۰۹ ۱۹:۳۷:۳۵

برنا نوشت : نماینده ادوار مجلس گفت : اصلاح‌طلبان مرزشان مشخص است و جایگاهی در این دولت ندارند و انتخابات را باخته‌اند یا کاندیدا نداشتند و یا واقعا در میدان نبوده‌اند . انها جایگاهی ندارند که قدرت چانه زنی داشته باشند .« عزت الله یوسفیان ملا »، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی ، در رابطه با حزبی که طی گمانه زنی‌ها با محوریت علی لاریجانی در حال شکل‌گیری بود ، اظهار کرد : اصلا ایشان چنین بنایی ندارند ، چه کسی گفته است ؟ در این باره اصلا صحبتی نشده بود , چه کسی اینها را می‌گوید ؟ اصلا بنایی بر این نبود که کنسل شود , یک تعدادی زحمت کشیدند با هم برائت نامه ای بنویسند اصلا و ابدا چنین صحبتی با احدی نشده بود .

او در مورد دردسرهایی که سهم خواهی برخی برای دولت ایجاد کرده ، اظهار کرد : به طور کلی سهم خواهی در انتخابات در هر مرحله ای از انتخابات باشد ، وجود دارد این یک امر جا افتاده و طبیعی است , یوسفیان ملا تاکید کرد : انتخابات که تمام شود یک عده ای می‌گویند که ما برای شما ستاد زده‌ایم و تبلیغات کرده‌ایم و ما برای شما هزینه کرده‌ایم و مثلا اداره این شهر کوچک را به ما بدهید و بخشداری را به ما بدهید ، این را همین گونه تسرعی بدهید تا نماینده مجلس تا ریاست جمهوری این یک امر عادی است , او تاکید کرد : اگر برای پیروزی شخصی در انتخابات حزب و یا جریانی ، کمک کرده باشند مسلما سهم خواهی برای ان قوی تر و بزرگ تر و با حرص بیشتری شکل می‌گیرد ، اما اگر افراد بومی ، محلی ، اشنا ، رییس ستاد و تبلیغات کمک کرده باشند ، افرادی که سهم می‌طلبند کمتر خواهند بود اما امکان ندارد کسی بتواند بیاید و مسئله سهم خواهی را در انتخابات انکار کند .

این چهره سیاسی ادامه داد : اصلاح‌طلبان مرزشان مشخص است و جایگاهی در این دولت ندارند و انتخابات را باخته‌اند یا کاندیدا نداشتند و یا واقعا در میدان نبوده‌اند , انها جایگاهی ندارند که قدرت چانه زنی داشته باشند , قدرت چانه زنی از اصلاح‌طلبان گرفته شده است .

انها در حد یک استاندار هم قدرتی ندارند که بیایند و از دولت بخواهند حداقل این استانداری را به اصلاح‌طلبان بدهید , پرونده اصلاح‌طلبان در این دولت کاملا بسته است و اگر خواسته ای هم داشته باشند ، هتک حرمت به خودشان می‌شود چون به هیچ عنوان پذیرفته نمی‌شود , 23219.