لزوم حل بی عدالتی در پرداخت دستمزدها و حقوق

۱۴۰۰/۰۷/۱۳ ۰۳:۱۴:۰۶

ایسنا / خوزستان نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت : مردم از نظام و انقلاب هیچ وقت ناامید نمی‌شوند اما ممکن است به دلیل ناکارامدی‌ها گله مند شوند .مجتبی یوسفی در ایین تودیع و معارفه شهردار اهواز که امروز (12 مهرماه ) برگزار شد ، اظهار کرد : ارزوی مردم خوزستان این بود که از مسئولین کشوری ، افراد خوزستانی را در دولت داشته باشند , به گزارش ایسنا ، وی افزود : در این دوره مجلس رییس و نایب رییس کمیسیون داریم , مردم از نظام و انقلاب هیچ وقت ناامید نمی‌شوند اما ممکن است به دلیل ناکارامدی‌ها گله مند شوند .

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت : یک زمانی در شهر اهواز وقتی مشکلات بارندگی ایجاد می‌شد ادارات سعی می‌کردند همدیگر را متهم کنند اما اکنون می‌بینیم که مسئولین پا به پای همدیگر برای حل مشکلات قدم برداشته‌اند , اگر به مردم خدمت نکنیم و زندگی مردم دچار مشکل شود ، باعث ناکارامدی می‌شود , با افتخار وظیفه خود می‌دانیم که به مردم خدمت کنیم .

وی افزود : شرط ما با دولت اقای رییسی این بود که بی عدالتی در پرداخت دستمزدها و حقوق را در مجموعه‌های مختلفی مثل شهرداری‌ها ، وزارت نفت ، بهداشت و درمان و ,,.

حل کنند , قرار شد شهرداری‌ها در سه ماه ایین نامه ای ارائه دهند و در هیات وزیران مصوب شود که به دلیل جابه جایی‌ها انجام نشد , انتهای پیام.