جزییات اینترنت رایگان مردمی برای انتخابات اعلام شد / اغاز ثبت نام از عصر امروز

۱۴۰۰/۰۳/۰۵ ۱۰:۵۵:۱۶


به گزارش گروه ارتباطات و فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس ، محمد جواد اذری جهرمی ، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جزییات بسته اینترنت یک ماهه رایگان برای مردم در ایام انتخابات را اعلام کرد , وی در این باره در پستی در اینستاگرام نوشت : 1, ستاد ملی کرونا برای حفظ سلامت مردم در روزهای انتخابات ، تبلیغات در فضای مجازی رو تجویز کرده است و علاوه بر دستوراتی به ستادهای انتخاباتی به استفاده از این ظرفیت ، از وزارت ارتباطات هم خواسته است که به مردم برای این روزها ، بسته‌های رایگان اینترنت ارائه کند .

2, ما برای شما یک بسته 7 گیگابایتی اینترنت ( نپرسید داخلی ، اینترنت یک شبکه بین‌المللی است ) یک ماهه به عنوان هدیه در نظر گرفتیم , به هر کدملی یک بسته تعلق می‌گیرد .

3, برای اینکه یکباره شبکه تحت فشار قرار نگیرد و سرعت افت نکند ، ثبت نام در یک هفته انجام می‌شود ، تقسیم بندی ثبت نام بر اساس رقم اخر کدملی خواهد بود , هر بسته از زمان فعال‌سازی تا یک ماه اعتبار دارد .

4, این بسته‌ها فقط روی اپراتورهای تلفن همراه ارائه خواهند شد , 5.

از امروز عصر ، ثبت نام اغاز خواهد شد , 6, بسته‌های فعال فعلی شما ، در حال رزرو نگهداری می‌شوند و پس از اتمام بسته هدیه ، باقیمانده بسته قبلی شما قابل استفاده خواهد بود .

7, ما با هیچ کسی برای بسته هدیه تماس نخواهیم گرفت ، از شما درخواست ارسال هیچ کد فعالسازی هم نخواهیم کرد ، ثبت نام هم صرفا از طریق سایتی خواهد بود که امروز از طریق همین صفحه اطلاع‌رسانی خواهیم کرد , بنابراین مراقب کلاهبرداران باشید .

لطفا این مطلب رو به هر طریقی تونستید به اشتراک بگذارید تا همه مطلع شوند و جا نمانند , انتهای پیام /.