تماس ابراهیم رییسی ، بااصلاح‌طلب معروف

۱۴۰۰/۰۹/۰۵ ۰۱:۱۴:۴۳


به گزارش پول نیوز ، احمد زیدابادی در یادداشتی از تماس دفتر ابراهیم رییسی با او روایت کرد , احمد زیدابادی ، فعال سیاسی اصلاح‌طلب در کانال تلگرامیش نوشت : موبایل من معمولا سایلنت است , ظهر که نگاهی به ان انداختم از خطی " نامشخص " چند بار تماس گرفته شده بود .

با خود گفتم یا " برادران " بوده‌اند برای ایجاد مزاحمت و یا اینکه از خارج از کشور کسی تماس گرفته و شماره‌اش نیفتاده است , خط نامشخص ، اما باز هم زنگ زد و ، چون گوشی را برداشتم ، گفته شد که از طرف دفتر سید ابراهیم رییسی تماس گرفته‌اند , درخواست شان دریافت انتقادات ، نظرات و پیشنهادات من به اقای رییسی در مقام ریاست جمهوری بود .

گفتم ؛ اگر بخواند ، چرا که نه ؟ تاکید کردند که حتما می‌خواند , با خود فکر کردم ، خب ، چه بهتر از این ؟ لذا تصمیم گرفتم با توجه به مجموعه امکانات و محدودیت‌های اقای رییسی ، انچه را به صلاح کشور و کمک به گذر ایران از این وضعیت اسفبار می‌دانم ، به طور صریح و روشن و بدون هرگونه سانسور ، هر از گاهی به صورت مکتوب به دفتر وی ارسال کنم و چنانچه به اندازه مثقالی هم موثر افتد ، خالی از ارزش نخواهد بود , من مجموعه این مکتوبات را حفظ خواهم کرد تا روزی که امکان نشر عمومی ان‌ها در مجموعه ای فراهم شود .

از انجا که در این تماس گفته شد قرار است از همه صاحب نظران در زمینه‌های مختلف نظرخواهی شود ، امیدوارم این خود نشانه ای از تحولی عملی در رویکرد زمامداری در کشور ما باشد ,.